Banner
Banner
Banner

Стеля з гіпсокартону своїми руками

лютого 27, 2012


Кожна людина, здатний тримати в руках будівельний інструмент, в змозі самостійно впорядкувати своє житло. Якщо у вас є вільний час і бажання поліпшити зовнішній вигляд вашої квартири, то цей матеріал повинен вам стати в нагоді.

Перше питання, що виникає на першій стадії ремонтних робіт – як вирівняти стелю. На жаль, далеко не кожен може самостійно якісно провести стельові оздоблювальні роботи. А якщо ще потрібно штрабится поверхню і прокладати лінії проводки? Тоді ремонт стелі може перетвориться на тяжке випробування.

Прекрасним вирішенням даної проблеми є установка підвісної стелі. Найбільш економічним і найменш трудомісткий є монтування стелі з гіпсокартону, дешевого і практичного матеріалу.

Як зробити стелю з гіпсокартону своїми руками ? Для початку вам знадобиться придбати всі необхідні елементи: листи стельового гіпсокартону товщиною 0,8 см. (легко піддається різанню в домашніх умовах) і набір оцинкованих профілів. Перед тим, як приступити безпосередньо до монтажу, слід визначитися з формою і накидати схему майбутньої стелі на схемі.

Послідовність дій при монтажі стелі з гіпсокартону своїми руками: – розмітка ліній кріплення несучих профілів. Розмітку слід здійснювати лише з використанням спеціального рівня. Перевірити правильність нанесення розмітки можна, подивившись на точку з’єднання лінії. Якщо лінії зійшлися – все вірно. – Монтаж конструкції. Оцинковані профілі слід розташовувати на відстані 30-40 см один від одного, а гіпсокартонні панелі встановлювати тільки після того, як буде повністю закінчена проводка світлових приладів.

Таким чином, практично кожен бажаючий може встановити стелю з гіпсокартону своїми руками.

Від себе:

Подумую купити собі нову квартиру, придивляюся до нерухомості Туреччини ближче до Анталії. Та й родичі там живуть, так що квартира в Анталії буде кращим вибором.


Будівництво сауни
Вільне планування квартири

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Конструкції
<