Banner
Banner
Banner

Які септики краще

лютого 27, 2012


У випадку з квартирами і будинками, розташованими в зоні, де прокладена каналізація, все просто і ясно. Ніяких проблем з тим, куди подіти рідкі відходи не виникає. А от в іншому випадку виникне необхідність якось позбавлятися від усіх відходів, що надходять з кухні, ванної кімнати і туалету. Адже ми навіть і не замислюємося, як багато води витрачаємо кожен день. За підрахунками дослідників, які якось задалися цим питанням, середній міський житель може витратити в середньому літрів 200. Так от, підрахуйте, скільки в день зливає середня сім’я з трьох чоловік. Виходить значна цифра.

Так от, всю цю масу води просто життєво необхідно кудись дівати. Ясно, що складно зробити таку ємність, де б вона зберігалася. А просто зливати її не можна, тому що в ній міститься багато забруднюючих речовин, як біологічних, так і хімічних. Відходи життєдіяльності людини, шампунь, мило, гелі для душу, порошок, засоби для чищення – все це негативно впливає на санепідемекологіческую обстановку та екологію навколишнього середовища.

Один з найбільш поширених виходів з положення в такій ситуації септик для котеджу. Він являє собою найбільш дешевий і ефективний спосіб позбавлення від відходів. Найчастіше, принаймні, раніше, доводилося мати справу з септиками грунтової очищення Їх не можна назвати дуже ефективними, оскільки вони здатні усунути лише половину забруднень, але, тим не менш, це представляється найбільш оптимальним виходом з положення. Розкладання залишків відбувається природним шляхом, частина з них знищується анаеробними бактеріями, частина ж, яка не піддалася обробці, йде в грунт.

Але останнім часом все більшого поширення стали отримувати так звані септики для заміського будинку глибокої біологічної очистки. В цьому випадку септик має більш складний пристрій. У ньому присутній не один відсік, є ще і третя відокремлена частина, де присутній кисень, який дозволяє більш повно розкласти відходи і швидше, а також в більш повній мірі очистити воду. Ефективність таких систем значно вище. Таким чином ви можете домогтися практично повного очищення води за винятком лише двох відсотків забруднювачів.

Вода надходить в землю в цьому випадку практично повністю чистою і не завдає значної шкоди навколишньому середовищу. Так що очевидно, що, незважаючи на трохи більшу дорожнечу, краще за все звернути увагу на септики другого типу.


Все що ви не знали про жировловлювачі
Автономна каналізація заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Каналізація
<