Banner
Banner
Banner

Все що ви не знали про жировловлювачі

лютого 27, 2012


Така установка, як жировловлювач, призначена для того, щоб відокремлювати й очищати виробничі стічні води, які потрапляють у каналізаційні системи та мережі, від масел, жирів, незалежно від їх походження. Необхідність такої установки проявляється в потребі по захисту каналізаційних трубопроводів і систем, адже чим більше різноманітних забруднень в стічній воді, на зразок жиру, тим більших збитків мережі каналізаційних труб вони приносять. Якість і довговічність роботи каналізації в тому чи іншому будинку та спорудження в більшій мірі залежить від того, наскільки ретельно відповідальні за це люди підійшли до питання захисту.

Крім того, що жировловлювач прекрасно справляється з жирними і масляними забрудненнями стічних вод, так ще й сміття відокремлює. Тобто, встановивши таке пристосування, Ви можете бути впевнені в тому, що каналізаціонниая система буде в повному порядку, вона не буде засмічена і зіпсована шкідливим впливом різноманітних речовин.

В основі роботи такої установки лежить метод гравітації.

Принцип роботи жировловлювача простий до неможливості. У конструкції знаходяться дві камери. Одна з них є відстійної і сепарують. У ній каналізаційні рідини відстоюються якийсь час, за який всілякі масла, жири, сміття та інші забруднення, які загрожують збоєм роботи системи, відокремлюються від основного потоку стічних вод. У другій камері відбувається більш ретельне очищення стічної води, що забезпечує додатковий захист від забруднень і механічних пошкоджень мережі.

Обслуговувати жировловлювач не так важко , як може здаватися на перший погляд. Для того, щоб система цього пристрою працювала справно і якісно, не могла нашкодити, а точно б виконувала своє призначення, жировловлювач потрібно періодично чистити від накопичених в ньому побутових відходів, жирів, масел.

Така установка зазвичай розташовується в технічному або підвальному приміщенні, де доступ до каналізаційної системи для неї більш зручний. Відповідає жировловлювач за очищення стічних вод, що надходять з усього харчового блоку. Необхідно відповідально і вкрай уважно підходити до процесу монтування жіроулловітеля. Потрібні враховувати той факт, що установку заборонено під’єднувати до стояка, який є загальним каналізаційним. Це пов’язано з тим, що жировловлювач не здатний очищати воду від фекальних забруднень та інших великих побутових відходів. Такі забруднення при попаданні в камери жировловлювача неодмінно виведуть його з ладу.

Для того, щоб переконатися в необхідності монтування такої установки, наведемо для Вас деякі переваги, які, в принципі, очевидні: робота жировловлювача спрямована на те, щоб забезпечити безперебійне функціонування Вашого підприємства (каналізація, як би не смішно звучало, ставить нас в залежність від її стану); жировловлювач володіє високим рівнем продуктивності, що дозволяє говорити про довгу і ефективній роботі установки; обслуговування одного жировловлювача – заняття менш витратне за часом і коштами, ніж обслуговування декількох таких установок.

Всі частини жировловлювача виконані з такого матеріалу, як пропілен, більш відомого в народі, як поліетилен. Використання такого матеріалу виправдано і несе в собі функцію захисту від корозії (іржі).

Особлива будова кришки, яка закриває резервуар жировловлювача , дозволяє захистити Вас від проникнення запахів, далеко не приємних з каналізаційних труб.

Зручність конструкції жировловлювача полягає в тому, що необов’язковості встановлювати його на бетонну площадку, достатньо всього лише обсипаної землею ділянки.

Переконавшись в необхідності і ефективності, вибирайте якісні і довговічні жировловлювачі!


Все що ви не знали про жировловлювачі
Автономна каналізація заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Каналізація
<