Banner
Banner
Banner

Станції для очищення стічних вод Топас: загальна інформація

лютого 27, 2012


Останнім часом дуже актуальною стала проблема очистки брудної води як від індивідуальних забруднювачів (на кшталт пральної машинки), так і від більш великих (в держ. установах, або на базах відпочинку). Ця проблема хвилює багатьох людей вже досить давно, так як вона порушує питання екології. Для цих цілей найчастіше використовуються промислові системи. Але що робити, якщо у Вас приватне господарство? В такому випадку Вам необхідно придбати одну з автономних систем очищення стічних вод, так як вони гарантують зручність і комфорт навіть в найвіддаленіших від міського життя регіонах.

Але яку ж систему вибрати? Зараз на ринку є безліч пристроїв подібного типу, але відгуки про септику ТОПАС покупців залишаються стабільно позитивними. Компанія виробник цього ЛОС є однією з лідируючих на ринку, що забезпечує високу якість і помірну ціну продуктів, що випускаються нею. Само собою, у кожного продукту є і свої недоліки теж, адже нічого ідеального поки ще не існує, але важливий момент полягає в тому, що зараз по набору споживчих характеристик системи очищення Топас є оптимальними для покупки пристроями.

У першу чергу необхідно відзначити невеликий розмір пристрою, який дозволяє розмістити його на невеликій площі двору дачі, наприклад. Після установки видно буде тільки кришка очищувача, розміри якої дуже невеликі. Та й у використанні теж важливо: замість того, щоб відкачувати стічні води їх можна просто очистити і вжити як вторинний продукт (наприклад, для поливу рослин і т.д.). Причому, системи подібного роду слід використовувати круглий рік (рахунок за електроенергію не буде особливо значним, а вода не буде застоюватися). У разі ж, якщо з технічних причин використання очищувача неможливо, повинна бути проведена консервація ТОПАС на зиму, але вона повинна бути проведена коректно (необхідно відкачати воду приблизно на 1 м під кришкою і прочистити мул). Якщо в процесі консервації будуть допущені помилки або неточності, то на наступний сезон можуть з’явитися проблеми з використанням пристрою (його просто складніше буде підготувати до наступного циклу).

Підводячи підсумок, слід сказати, що рішення про покупку установки автономної каналізації – справа добровільна і кожен для себе визначає доцільність такого придбання. Слід тільки додати, що це не тільки питання комфорту та зручності, але також екології.


Все що ви не знали про жировловлювачі
Автономна каналізація заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Каналізація
<