Banner
Banner
Banner

Септики для заміського будинку ціна, ціна на септики для заміського будинку і дачі, вартість установки і монтажу

лютого 27, 2012


Ні для кого не секрет, що в дачних селищах і селах, як правило, відсутня централізована каналізація. Тому потрібне встановлення індивідуальних очисних споруд для стоків. Можна умовно розділити септики для заміського будинку ціна , яких знаходиться в межах до 2000 євро і вартість яких набагато вища.

Перші, септики для заміського будинку ціна, яких досить демократична, побудовані за принципом відстійника і не дають повного очищення стоків. При цьому ви купуєте індивідуальну очисну каналізаційну систему приблизно за 760 у.о., але це можливо тільки в тому випадку якщо в будинку проживає до 5-ти чоловік.

Якщо ж людей що живуть в будівлі більше, то потрібні септики для дачі ціна , яких понад 2000 євро. Вони побудовані за абсолютно іншою технологією. У них використовується як очисного фільтра активний мул. Він повністю розщеплює всі органічні сполуки і вода, яка випливає в грунт з такої системи, не має ніякого неприємного запаху.

Тому купуючи септики для заміського будинку, не слід економити. Заплативши один раз, ви отримуєте повну гарантію відсутності будь-яких хвороботворних бактерій у воді, що потрапляє з каналізації в землю.

Септики для заміського будинку і дачі, ціна установки і монтажу в приватному будинку

При покупці індивідуального очисної каналізаційної станції обов’язково поцікавтеся, чи входить в запитувану продавцем ціну вартість її установки і доставки. Так як досить часто це не обговорюється заздалегідь, і покупці виявляються не готовими до додаткових витрат.

В даний час септики для дачі ціна, яких знаходиться в межах 2000 євро, тобто ті які не побудовані за принципом глибокої біологічної очистки стічних вод, можуть продаватися не просто без вартості монтажних робіт. А в їх ціну часто не включаються такі комплектуючі як колодязі для насоса, що подовжують горловина, кришка. Купівля їх обійдеться приблизно в 360 у.о., а сама робота по установці ще в 270 у.о. в тому випадку якщо роботи ви будете проводити самостійно під наглядом інженера представляє фірму продавця.

Причому ця вартість септиків для приватного будинку не включає ще перевезення, а це в залежності від відстані. Тому ціна на септик для заміського будинку в 2000 євро в підсумку виявляється не такою вже й високою. Але ви отримуєте каналізаційну систему класом якості на порядок вище. І можете не боятися того, що ваші діти грають на землі знаходиться поруч з відведенням стічних вод.


Все що ви не знали про жировловлювачі
Автономна каналізація заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Каналізація
<