Banner
Banner
Banner

Септик Топас

лютого 27, 2012


Хто не мріє про заміський будинок. Проте не завжди наявність таких зручностей, як душ, ванна, теплий туалет, автоматична пральна машина є можливим без централізованої системи каналізації. Але ж ці зручності для багатьох є необхідною умовою комфортного життя за містом.

Не всі знають, що чеський інженер Ян Топол вже вирішив цю проблему. У 1994 році їм була запатентована очисна система Топас.

Дія септика Топас засноване не на хімічній обробці стічних вод, а на біологічній. Очисна система Топас передбачає додаткову закачку повітря в систему, що провокує розмноження аеробних бактерій, які в процесі життєдіяльності очищують стічну воду. В процесі обробки нечистот цими мікроорганізмами виходить безпечна для навколишнього середовища вода і мул, який є чудовим добривом. Ефективність роботи септика Топас досягає 98-99%. А це означає, що оброблену воду можна використовувати для поливу або наповнити нею ставок на вашій ділянці.

Септик Топас не видає неприємного запаху, зручний у використанні і досить простий в установці. Монтаж даної системи не важко підвищеним рівнем грунтових вод і можливий в будь-який час року.

Так як септики Топас виготовлені з міцного поліпропілену, то вони мають високу ступінь надійності і довгий термін служби (до 50 років). Робота цієї системи ефективна навіть при низьких температурах.

Вибір моделі септика Топас залежить від передбачуваного обсягу стоку і кількості користувачів, що вказується в назві моделі. Наприклад септик Топас-5 підійде для сім’ї з п’яти чоловік.

Таким чином, встановивши очисну систему Топас, ви забезпечите життя в заміському будинку таким важливим і необхідним комфортом.


Все що ви не знали про жировловлювачі
Автономна каналізація заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Каналізація
<