Banner
Banner
Banner

Монтаж каналізації

лютого 27, 2012


Нарівні з теплоізоляцією і внутрішньою обробкою, каналізація також має важливе значення для комфортної і нормального життя. Монтаж каналізації є дуже серйозним завданням, рішення якої найкраще доручати грамотним досвідченим фахівцям.

Монтаж систем каналізації прийнято ділити на дві стадії – зовнішню і внутрішню. Зовнішня стадія монтажу включає в себе установку споруд очисного характеру, зокрема прокладку каналів для зливів рідких відходів. Внутрішня стадія складається з монтажу сантехнічних приладів і розводки зливних труб всередині будівлі.

Монтаж каналізації повинен здійснюватися, як вже було зазначено раніше, виключно досвідченими працівниками. Перш ніж купити котедж, поцікавтеся чи встановлена там каналізація, установка каналізації вимагає не малих коштів. Існує ряд основних правил, яких необхідно дотримуватися. Приміром, розгалуження труб і перехресні з’єднання повинні знаходитися під кутом не менше 130 градусів. В іншому випадку не уникнути засмічення. Найчастіше в системах каналізації використовують чавунні і пластмасові труби. На сьогоднішній день більшою популярністю, безсумнівно, користуються останні. Відносно низька ціна і міцність, обумовлена застосуванням спеціальних хімічних сполук, зробили пластикові труби відмінними конкурентами чавунних.

Монтаж систем каналізації зазвичай проводять вертикальним способом. Зливні стояки кріпляться до стінних поверхонь за допомогою кріплень або вбудовуються безпосередньо в стіну, в спеціально підготовлені для цього жолоби. Підводки до стояків від сантехнічних пристроїв завжди встановлюються під нахилом.


Все що ви не знали про жировловлювачі
Автономна каналізація заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Каналізація
<