Banner
Banner
Banner

Місцева каналізація, пристрій місцевої каналізації в приватному будинку

лютого 27, 2012


Місцева каналізація в даний час є одним з питань від рішення, якого залежить комфорт нашого проживання в приватному будинку. Завдяки їй ми можемо щодня користуватися ванною і пральною машинкою, немає потреби, використовувати зручності на вулиці, все це можливо не виходячи з будинку. Але для її облаштування потрібно вирішити, чи будете ви проводити всі роботи самостійно або купіть вже готову установку. Зрозуміло, в останньому випадку кількість часу потрібного для влаштування роботи системи мінімально.

Місцева каналізація, схема, пристрій і монтаж місцевої каналізації своїми руками

У тому випадку якщо ви не знаєте, якою має бути місцева каналізація своїми руками, тоді в першу чергу потрібно розрахувати кількість відходів, яке буде в неї потрапляти щодня. Це потрібно що б знати місцева каналізація, якого типу вам потрібно.

Для цього береться місцева каналізація схема, якої вами накреслена і представляється максимальний обсяг стоків, який вам необхідний на добу. Причому дані розрахунки необхідно зробити навіть в тому випадку якщо монтаж місцевої каналізації вам буде робити спеціалізована організація.

Говорячи про те, як зробити місцеву каналізацію головним питанням стає, куди йтимуть стоки. У цьому випадку самим не дорогим варіантом є пристрій вигрібної ями. Її ціна на порядок нижче, ніж при покупці готової системи з очищення відходів. У першому випадку ви витратите приблизно 300-500 у.о., а в останньому від 750 у.о і вище.

Але використання каналізаційних систем з повною очисткою стоків за допомогою активного мулу дозволяє досягти результату чистоти води на виході до 96%. Це дає можливість використовувати її для поливу. При цьому повністю відсутній неприємний запах біля контейнера. Тому місцева каналізація дає нам можливість самим вибирати між не дорогим, але не зовсім практичним варіантом з пристроєм вигрібної ями або покупкою більш дорогого устаткування, але з додатковим комфортом від його використання.

Ціна готової місцевої каналізації також залежить від того на яку кількість стоків на добу вона розрахована. Іноді вигідніше встановити одну велику систему підключивши до неї всю вулицю, ніж кожному ставити у себе у дворі автономну. Це більш вигідно і в подальшому її обслуговуванні.

У тому випадку якщо ви зупинилися на облаштуванні звичайної вигрібної ями, то зверніть свою увагу на те, що її доведеться регулярно чистити. Для цього до неї повинен бути можливий під’їзд ассенізаторской машини. Це правило стосується і облаштування септиків або фільтруючого колодязя. Так само враховуйте те, що вигрібна яма розрахована на споживання відходів до 1 м.куб. на добу, фільтруючий колодязь так само до 1 м.куб. на добу, а септик будується з тією кількістю секцій які повністю задовольнять ваші потреби по скиданню стічних вод.


Все що ви не знали про жировловлювачі
Автономна каналізація заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Каналізація
<