Banner
Banner
Banner

Автономна каналізація заміського будинку

лютого 27, 2012


Сьогодні багато міських жителів вважають за краще проводити свій вільний час далеко від запорошеного міста в невеликих селищах і селах. Для цього вони купують невеликі дачі або навіть капітальні будинки.

Перше про що варто потурбуватися при покупці заміського будинку, так це про забезпечення його системою автономної каналізації.

Система автономна каналізація заміського будинку являє собою станцію для очистки побутових стічних вод і повинні забезпечувати високий рівень очищення. Такі системи автономної каналізації мають такий же принцип роботи, що й міські системи дріднопузирчасті аерації.

дріднопузирчасті системи аерації працюють за рахунок подачі воздуходувов атмосферного повітря у внутрішній простір автономної очисної станції, де потім кисень з надійшов повітря розчиняється в рідинах аераційних елементів.

Як правило, корпус установки автономної каналізації заміського будинку виготовляється циліндричної форми, матеріалом же є поліпропілен. Циліндрична форма є найбільш оптимальною, оскільки володіє більш високою міцністю, ніж прямокутна.

Встановлюється така станція в заздалегідь підготовлений котлован. Обов’язковою умовою при установці є, щоб кришка даного котловану завжди була на 150 мм вище рівня землі. Таке розташування не дозволить талим і дощовим водам заливати станцію.

Процес очищення каналізаційних стоків досить простий і полягає в інтенсифікації процесів біохімічного окислення органічних забруднень одноклітинними організмами шляхом розчинення кисню в стічних водах і змішування її з активним мулом. Як правило, очисна станція працює без перерв в двох режимах. Перемикання режимів здійснюється завдяки таймеру, який програмується заздалегідь.

Від себе:

Якщо ви плануєте купити земельну ділянку або нерухомість ленінградської області, саме час зробити покупку, ціни впали і досягли цінового дна, нижче вже не буде.


Все що ви не знали про жировловлювачі
Автономна каналізація заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Каналізація
<