Зонування однокімнатної квартири фото, раціональне зонування простору |
Banner
Banner
Banner

Зонування однокімнатної квартири фото, раціональне зонування простору

лютого 27, 2012


У багатьох власників звичайних однокімнатних квартир виникає питання: як зробити так, щоб всі члени сім’ї мали свій простір для особистих потреб. Адже в однокімнатній квартирі єдина кімната виконує безліч функцій. Однак способів перепланування не так вже й багато, до того ж це може зайняти багато часу і дорого коштувати. Але існує і менш витратний спосіб, а саме – зонування однокімнатної квартири.

Існує кілька способів зонування однокімнатної квартири, які зроблять її затишною та комфортною для проживання. Простір однокімнатної, як, втім, і будь-якої квартири, умовно поділяється на дві зони: особисту і суспільну. І в цій єдиній кімнаті обов’язково потрібно відокремити місце для відпочинку. При зонуванні простору необхідно чітко позначити кордон між функціональними зонами: освітленням, різними квітами або фактурами оздоблювальних матеріалів. Крім того, розмежувати зони можна, повісивши штору або встановивши ширму. Дуже вдалою ідеєю зонування однокімнатної квартири фото якої представлено в цій стаье. Простір під ним можна використовувати для розміщення висувних ящиків або навіть висувного спального місця.

Правила зонування однокімнатної квартири
Фотографії прикладів зонування маленької однокімнатної квартири
Зонування квартири за допомогою перегородок і подіуму

При поділі кімнати на функціональні зони, як правило, біля вікна у своєму розпорядженні робочу зону, оскільки для роботи необхідно достатньо світла. Зону для сну розташовують у протилежно кінці кімнати. В такому випадку залишається порожньою середина кімнати. Її можна використовувати, як для прийому гостей, так і для занять спортом, якщо встановити там компактний еліптичний тренажер для будинку .

Найпоширенішим і зручним методом зонування, є використання розсувних перегородок. Вони можуть бути виконані з ДСП або гіпсокартону. Таку перегородку часто облицьовують панелями з дзеркал, за рахунок чого візуально збільшується простір і ставати більше світла.

Ще один спосіб зонування однокімнатної квартири фото якого представлено в даній статті – це визначення кордонів за допомогою стелажів або книжкових полиць. Ці предмети інтер’єру не тільки обмежать простір функціональної зони, але і будуть використовуватися за своїм прямим призначенням, що дозволить заощадити площа кімнати.


Стиль еклектика в інтер'єрі
Стиль кантрі в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<