Banner
Banner
Banner

Значення дизайну штор в інтер'єрі

лютого 27, 2012


За допомогою чого можна надати приміщенню комфортну і затишну атмосферу? Як зробити оригінальною і витонченої кімнату? Без чого жодна кімната не буде виглядати повноцінно? Звичайно, ж, без штор. Адже за допомогою текстильного оформлення можна грамотно завершити стиль будь-якого приміщення.

В даний час можна виділити два напрямки в дизайні штор – традиційне, яке передбачає велику кількість деталей, прикрас і напрямок, що виділяє колір і форму штор в інтер’єрі приміщення.

За допомогою класичного варіанту можна оформити інтер’єр під старовину. Це можуть бути оксамитові, шовкові матеріали, а також гобеленовскіе полотна, різні кисті, бахрома і багаті драпіровки.

Особливо популярні сьогодні римські варіанти штор, які піднімаються за допомогою шнурів. Штори утворюють горизонтальні складки і накладаються один на одного при підйомі. Такі штори ідеально підійдуть для людей, які люблять багато світла і легкість в оформленні вікна.

До нововведень можна віднести рольштори, які чудово доповнять інтер’єр і з легкістю замінять звичайні штори. Вони зручні у використанні, а також мають безліч текстур і малюнків, що дає можливість підібрати їх в тон шпалерам, меблів. Така можливість допоможе зробити дизайн інтер’єру більш ефектним.

Перевагою рольштори є їх здатність відштовхувати пил. Їх досить витерти сухою ганчіркою або пропилососити. Це особливо важливо для сучасних господинь.

Штори плісе – це горизонтальні жалюзі, виконані у вигляді плісированого полотна. Таке оформлення створить легке обрамлення віконних прорізів будь-якої форми.

Перевага штор плісе в тому, що існує можливість задовольнити різні побажання замовника. Ці штори можуть робитися з двох різних тканин різного кольору, що дає можливість використовувати їх в інтер’єрі, виконаному в різних відтінках.

Також як і рулонні жалюзі, плісе управляються шнуром, вручну або ланцюжком, за допомогою яких здійснюється підйом або опускання штор.

Щоб уникнути банальності в оформленні приміщення, варто вішати японські штори. Вони додадуть східний колорит кімнаті. Ці штори є розсувні панелі, обтягнуті тканиною і легко переміщаються по вікну.

Бамбукові штори зроблять інтер’єр екзотичним, вони ідеально підійдуть для обстановки в силі кантрі.

Правильно обрані штори додадуть характер приміщенню і потрібний настрій, варто тільки індивідуально підійти до їх вибору.


Стиль еклектика в інтер'єрі
Стиль кантрі в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<