Banner
Banner
Banner

Жовтий колір в інтер'єрі квартири, поєднання жовтого кольору та інтер'єрі

лютого 27, 2012


Жовтий колір – це втілення впливу, розуму і ідейності, він заповнює собою весь простір. З давніх часів він уособлює тепло, весну і Сонце.

Використовуючи жовтий колір в інтер’єрі квартири , уникайте його застосування у великих кількостях. Стіни, підлога або стеля, оформлені в яскраво-жовтих тонах будуть дратувати, чинити на вас тиск і перешкоджати повноцінному відпочинку. Краще використовуйте жовтий колір для створення окремих колірних штрихів.

Безсумнівно, що жовтий колір на кухні, несучи в собі заряд енергії і гарного настрою, стане відмінним стимулятором для прояву кулінарних здібностей. Такий колір завжди сприятиме відмінному апетиту.

Використовуючи жовтий колір в інтер’єрі вітальні, не перестарайтеся. Є шанс створити несолідно і дуже легковажну атмосферу, що не дозволяє розслабитися за читанням улюбленої книги або продуктивно попрацювати за комп’ютером. З іншого боку, грамотно розставлені акценти, доставлять вам задоволення від цього кольору і розкриють вас, як життєрадісну і неповторну особистість.

Оскільки жовтий колір сприяє розвитку інтелектуальних здібностей і посилює спрагу знань, його застосування особливо виправдано у створенні інтер’єрів для дитячої кімнати, так само важливо правильно організувати освітлення в жовтій кімнаті, для цього можна викликати електрика, який все зробить професійно. Дітей приваблює яскравий і життєрадісний жовтий колір, адже в його атмосфері так легко залишатися активними, комунікабельними та допитливими.

Щоб не створювати собі проблеми зі сном, краще відмовитися від використання жовтого кольору в інтер’єрі спальні. Якщо ж, за довгу зиму ви скучили за сонячним тепла і світла, можете дозволити собі кілька жовтих подушок або комплект жовтого постільної білизни.

Занадто велика кількість жовтого кольору в замкнутому просторі ванни може бути чревате запамороченнями і нудотою. Створити тепло і джерело бадьорого настрою вранці можна за допомогою кількох жовтих аксесуарів.


Стиль еклектика в інтер'єрі
Стиль кантрі в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<