Banner
Banner
Banner

Зелений колір в інтер'єрі

лютого 27, 2012


Зелений колір найчастіше асоціюється з природою – лісом, травою, деревами. Цей колір викликає почуття спокою та гармонії, діє на людину розслаблюючу.

На думку психологів, любителі зеленого кольору відрізняються наполегливістю. Відтінки цього кольору освіжають інтер’єр, надають стимулюючу дію. Так, більша частина світлих відтінків створюють легку і радісну атмосферу, а, наприклад, пляшковий або оливковий колір привносять в інтер’єр ноти спокою й умиротворення.

Зелений колір в інтер’єрі кухні здається трохи холодним. Для створення теплої і затишної атмосфери використовується поєднання зеленого з жовтим сонячним кольором.

Вітальня, інтер’єр якої виконаний виключно в зеленому кольорі, виглядає не дуже привабливо. На думку фахівців, тут краще обмежитися деякими аксесуарами або предметами меблів цього кольору, а колірну гамму підлоги і стін зробити світлою. Прекрасно підійде для цього бежевий, м’який золотистий або білий колір. Світлі відтінки допоможуть «розвантажити» атмосферу, наповнити її емоційної легкістю.

В оформленні інтер’єру дитячої кімнати краще використовувати поєднання теплих відтінків зеленого з яскраво-жовтими тонами. Зелений колір в цьому випадку є джерелом спокою, а яскраві відтінки створять позитивний настрій.

Як відомо, дизайн інтер’єру квартири оформлений в зелений колір, робить благотворний вплив на нервову систему людини. Саме тому зелений колір прекрасно підходить для оформлення інтер’єру спальні. Спокійна ніжно-зелена гамма здатна надавати снодійну дію.

В інтер’єрі ванної кімнати зелений слід використовувати з обережністю. Тут він може викликати відчуття вогкості і холоду.

Прекрасно підійде зелений колір при оформленні кабінету. Поєднання темно-зеленого і золотого виглядає респектабельно і багато. На думку психологів, в такому інтер’єрі легше приймаються рішення і швидше знаходяться виходи з різних важких ситуацій.

В умовах сучасного ритму життя людина відчуває дефіцит в природних кольорах. Саме тому зелений колір часто використовується при оформленні інтер’єрів. Він поєднується практично з усіма квітами спектра.


Стиль еклектика в інтер'єрі
Стиль кантрі в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<