Banner
Banner
Banner

«підкований» інтер'єр

лютого 27, 2012


Ковані предмети в інтер’єрі останнім часом стають все більш популярними. І не даремно! «Підкований» інтер’єр – це чудовий спосіб зробити свій будинок затишніше і тепліше. Так, саме тепліше! Адже насправді, незважаючи на гадану «холодність», метал здатний дивно довго зберігати тепло. Що говорити про приголомшливе зовнішньому вигляді, яким відрізняється художня ковка металу.

В Європі вже давно оцінили всі принади кованих предметів інтер’єру. Багато найбагатші будинки світу доповнені чарівними металевими виробами ручної роботи. Гвинтові або маршові сходи, ковані меблі, ажурні решітки на вікнах, невеликі металеві декоративні прикраси – все це вигідно відрізняє інтер’єр, робить його індивідуальним і, разом з тим, не виглядає зухвало.

Слід зазначити, що художня ковка – задоволення не з дешевих. Висока вартість виробів обумовлена не стільки високою ціною самого матеріалу, скільки гігантським працею, вкладеним в їх виготовлення. Ручна гаряча ковка – процес трудомісткий і творчий. З під молота коваля-професіонала завжди виходять прекрасні й неповторні речі. Навіть при бажанні неможливо зробити два абсолютно однакових предмета! Крім того, вони спокійно прослужать Вам довгі роки, не втративши свого первозданного вигляду. Навіть діти і внуки будуть милуватися ними.

Звичайно, сьогодні існують способи здешевити роботу і, як наслідок, вартість готової продукції, наприклад, якщо використовувати готові форми і штампи в процесі так званої холодної ковки металу. Однак в такому випадку можна отримати лише хорошу імітацію, але ніяк не унікальну, ексклюзивну річ.

Якщо Ви у всьому цінуєте стиль і якість, то Вам, безумовно, підійде тільки авторська кування.

Перетворити будинок в загадковий замок? Населити садову ділянку витонченими кованими садовими скульптурами? Підкувати блоху, нарешті? Сучасні майстри все це зроблять легко і в повній відповідності з бажаннями замовника.

Якщо хочете переконатися, наскільки прекрасним і стильним може бути «підкований» інтер’єр, загляньте в галерею художньої ковки художника Кузьми Ткача. Авторська кування – це мистецтво, яке не залишає глядача байдужим!


Книжкова шафа – основа інтер'єру
Комфортні «деталі» інтер'єру

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<