Banner
Banner
Banner

Інтер'єр з «родзинкою»

лютого 27, 2012


Інтернет, телебачення і радіо часто дає поради і рекомендації на тему «як зробити своє життя кращим, яскравіше й приємніше».

Це звичайно непогано. Ми стаємо грамотніше, намагаємося слідувати модним тенденціям: садівництво називаємо ландшафтним дизайном, розбираємося в архітектурних напрямках і стилях інтер’єру, можемо відрізнити модерн від романтизму, а футуризм від Провансу. Але, на жаль, бюджети популярних телевізійних проектів в рази відрізняються від наших власних. Ми віддаємо собі звіт, що дозволити такий інтер’єр, як на картинках в Інтернеті, може далеко не кожен. Доводиться відокремлювати зерна від плевел, уважно аналізувати побачене і розуміти, наскільки це може бути застосовано до життя середньостатистичного громадянина.

Наша стаття не буде винятком, і теж постарається дати кілька порад. Рад за частиною організації життєвого простору, а точніше домашнього інтер’єру. Постараємося наштовхнути на якісь цікаві ідеї, спровокувати буйство фантазії і спонукати до активних дій. Отже, тема нашого спільного проекту – «Родзинка» в інтер’єрі, або як здивувати гостей? ».

Почнемо дивувати і дивуватися з самого близького кожній людині місця в квартирі – місця, на якому ми спимо і бачимо солодкі сни. Так от, щоб сни стали ще солодше, ми постараємося осяяти їх сонячним сяйвом навіть в самий похмурий день. Робиться це, як ви вже здогадалися, за допомогою постільної білизни. Деякі не надають цій деталі свого повсякденного побуту великого значення, а слід було б, адже від цього може залежати навіть настрій всього майбутнього дня. Окремі елементи акуратно застеленого спального місця можуть бути доступні і для випадкових глядачів, наприклад невеликі подушечки на ліжку або кріслі з тим же малюнком на чохлі, що й на всьому комплекті.

А як тільки ви заміните комплект на новий, і чохли змінять настрій всієї кімнати. А що якщо підключити до них ще й абажур на нічнику, і стрічки-підхоплення на фіранках? Подумайте над цим. Кольорові акценти тільки об’єднують простір і змушують різні предмети грати в загальному оркестрі.

Тепер відправимося в інші кімнати. Припустимо у вас залишився з незапам’ятних радянських, а може і дореволюційних часів бабусин комод, або платтяна шафа, кухонний буфет, стіл, стілець, що завгодно. Ви можете подарувати йому нове життя, і саме цей предмет стане центральним елементом всього інтер’єру, тієї самої «родзинкою». Зараз існує величезна кількість ательє, які можуть відреставрувати ваші меблі, перетягнути крісло або диван, залишається тільки вибрати його новий вигляд. І не лякайтеся труднощів транспортування, сміливо телефонуйте в автомобільні перевезення вантажів, ця послуга разом з послугами з реставрації, точно обійдеться дешевше, ніж новий меблевий гарнітур. А якщо подумати про те, який ексклюзивний дизайнерський об’єкт у вас може з’явитися, витрати не здадуться вам настільки істотними.

З приводу побутової техніки – як ви дивитеся на свій холодильник? Як на сховище продуктів? Погляньте на нього під іншим кутом! Знімайте магнітики! У його перетворенні нам може допомогти майстерня, яка займається аерографією, такі точно є чи не в кожному місті. Хочете, щоб він виглядав як предмет інтер’єру епохи відродження? А може бути яскравий приклад супрематизму Малевича? Ви ще не викликали службу перевезення техніки? Бути може саме холодильник стане відправною точкою до великих змін у вашому житло і у всій вашому житті.

Не бійтеся фантазувати і втілювати свої ідеї в життя. Адже якби всі боялися – ми не дізналися б жодного талановитої людини.


Білий інтер'єр
Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<