Banner
Banner
Banner

Інтер'єр в стилі Рококо

лютого 27, 2012


Стиль Рококо став фінальним акордом Стилю Бароко. Зародився стиль у Франції. Основні риси, характерні для стилю Рококо в інтер’єрі :

 • Створення атмосфери вічного свята, насолоди, перевага віддавалася створення особистого комфорту. Інтер’єр стає «жіночим». «Витонченість» – головне слово при описі стилю.
 • Модною стає шинуазрі («китайщина»). Стали використовуватися пересувні ширми, фарфор тонкої китайської роботи, тонкоствольние дерева, акваріумні рибки, текстиль із зображенням квітів і пагод.
 • Житлові приміщення стають менше за розміром, але більш затишними і пишними в оформленні.
 • Вплив стилю поширюється не тільки на палаци, його дотримуються і при будівництві приватних будинків для знаті.
 • Головний мотив кімнати – камін, заставлений зверху канделябрами, бронзовими статуетками, обов’язкова наявність годин.
 • Стилю властива велика декоративна завантаженість.
 • Округлість окремих елементів приміщення.
 • Стіни інтер’єру в стилі Рококо оброблялися або тканинами (бавовняними або шовковими), або шпалерами. При цьому було дуже характерно поділ стіни на верхню частину, виконану однотонним матеріалом і нижню, сповнену матеріалом з орнаментом. Місце з’єднання стіни і стелі виконано падуги (плавний, напівкруглий перехід), прикрашеної рельєфом. Стіни декорувалися дзеркалами і картинами, причому дзеркала було прийнято вішати так, щоб вони відображалися одне в іншому, оптично збільшуючи приміщення.

  Стеля , як правило, був однотонний з декором з позолоченого гіпсу.

  Пол вистилали плиткою або паркетом.

  Меблі інтер’єру в стилі Рококо повністю позбавлена симетрії, прямих ліній. Різьблення майже не застосовується, замість неї використовуються бронзові накладки. Меблі стає максимально зручною, репрезентативною, що враховує пишні форми жіночої фігури.

  З’являється чисто «жіноча» меблі: секретер на високих ніжках, комод, туалет з відкидним дзеркалом.

  Колірна гамма Рококо пастельна, тони м’які.

  Від себе:

  Якщо ви хочете спробувати себе в бізнесі і поки не маєте великими сумами. То вам варто почати з чогось малого, наприклад придбати жіночі купальники оптом і спробувати реалізувати їх за сезон 2011 року.


  Білий інтер'єр
  Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інтер'єр
  <