Banner
Banner
Banner

Інтер'єр в стилі лофт

лютого 27, 2012


Стиль лофт, хоч і з’явився в нашій країні порівняно недавно (всього років п’ять тому), але як стиль він існує досить-таки тривалий час (виник в 40-х роках ХХ ст. в Нью-Йорку). Тоді інтер’єр у стилі лофт був звичайний індустріальні цеху, перероблені під житло.

Сьогодні, стиль лофт майже не зазнав ніяких змін – дизайнери все також перетворять старі промислові будівлі під житла, майже нічого в них не міняючи.

Якщо ви теж хочете оформити свій інтер’єр у стилі лофт , то вам слід знати кілька його особливостей, які необхідно використовувати під час проведення ремонту:

 • Інтер’єр в стилі лофт, як було вже сказано вище, це, перш за все індустріальний стиль, а тому й всі оздоблювальні матеріали повинні бути максимально наближеними до тих, які використовуються при оформленні заводів і інших промислових будівель. Для оздоблення стін в приміщеннях, які оформляються в стилі лофт, використовується біла водоемульсійна фарба, звичайний червоний або силікатна цегла або бетон, тобто ті матеріали, які використовуються при будівництві звичайних будинків, заводів, фабрик.
 • При виборі підлогового покриття перевагу варто віддавати натуральним матеріалам, таким як деревина. Також, можна на підлогу покласти оригінальний барвистий килим з яким-небудь оригінальним малюнком.
 • Замість міжкімнатних перегородок в стилі лофт використовуються великі вікна або склоблоки.
 • При оформленні інтер’єру в стилі лофт , перевагу варто віддавати дрібним предметам декору і сучасним побутовим пристрої, які розміщуються на різноманітних поличках і стелажах.
 • Також, в інтер’єрі, оформленому в стилі лофт, дуже важливим елементом є меблі. Крісла та дивани обов’язково повинні виглядати гротескно, а побутові прилади і електроніка обов’язково повинні бути сучасними і обов’язково в стилі хай-тек.

 • Білий інтер'єр
  Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інтер'єр
  <