Banner
Banner
Banner

Інтер'єр в чорно білому кольорі

лютого 27, 2012


Інтер’єр в чорно-білому кольорі завжди володів особливою вишуканістю. До того ж, поєднання цих двох кольорів наповнене досить глибоким змістом. Особливу увагу ему надають на Сході, так як згідно з їх трактуванням це з’єднання позначає чоловіче і жіноче начало, ніч і день, воду і повітря. Адже саме в такому злитті двох кардинальних протилежностей і народжується щось нове, загадкове і невимовно красиве.

Варто зазначити, що кожна культура трактує значення цих кольорів на свій манер. Наприклад, західне суспільство асоціює білий колір з чистотою і непорочність, в той час як у Китаї він вважається символом жалоби.

Як не дивно, але досить часто кольорові оформлення виглядають менш ефектно і виразно, ніж інтер’єр в чорно-білому кольорі . Може бути це пов’язано з тим, що ось така гамма таїть в собі особливі нотки ніжності, загадковості і тонке звучання півтонів і нюансів. Багато професійні дизайнери відзначають, що красиво оформити кімнату тільки в цих двох кольорах буває досить складно. Адже тут кожна лінія, кожен вигин має велике значення.

Разом з тим, останнім часом дуже часто пропонують використовувати і третій колір, який збереже візуальну гармонію і додасть особливе відчуття пікантності. Інтер’єр в чорно-білому кольорі може бути доповнений деталями з червоної або помаранчевої гами. Такий ось гармонійний контраст несе в собі досить велику енергетику, тому фахівці рекомендують оформляти цими квітами вітальню, передпокій, ванну, кухню.

Якщо на ваш погляд робити стіни білими не зовсім практично, то можете використовувати світло-бежевий тон фарби. Вона так само відмінно поєднується з чорними деталями і робить кімнату більш теплою.

І ще один важливий момент – таке оформлення не підвладне моді, тому що це класика, яка буде цінуватися у всі часи.

Від себе:

Якщо якщо вам не вистачає білого кольору в інтер’єрі, ви завжди можете замовити букет білих троянд і прикрасити ними квартиру. Доставку квітів волгоград зроблять швидко, і квіти завжди свіжі, а букети гарні.


Білий інтер'єр
Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<