Banner
Banner
Banner

Інтер'єр готелю

лютого 27, 2012


Наша країна користується все більшою популярністю серед туристів, а це означає, що з кожним днем стає все більше готелів, які призначені для створення спальних місць цим самим туристам.

У нас в країні існує всього лише декілька п’ятизіркових готелів представницького класу, які призначені для поселення багатих і знаменитих людей, а решта – дво-і тризіркові. Такі готелі доступні навіть самим небагатим туристам, але навіть їх інтер’єр оформлення не може бути похмурим і одноманітним. Інтер’єр готелю середнього рівня повинен обов’язково залучати туриста вже з першого погляду і зробити так, щоб цей турист обов’язково повертався в неї щороку. В якості готелі відмінно підійдуть три-і чотириповерхові будівля, бажано щоб воно знаходилося в районі з розвиненою інфраструктурою і красивою природою.

Робота по створенню інтер’єру готелю дуже кропітка і непроста, і краще всього щоб цю роботи виконували професіонали, так як самостійно це зробити майже неможливо. Дизайнери також допоможуть створити свій власний і неповторний стиль готелю, який і буде її «візитною карткою», яку пам’ятатимуть її клієнти. Такими «візитками» можуть бути різноманітні оригінальні холи, номери, кожен з яких оформлений в своєму неповторному стилі, оригінальні ванні з різноманітними фонтанами, неповторне меню, а також обов’язково мають бути присутні візитні картки, які необхідно видавати кожному клієнтові. Особливу роль в створенні інтер’єру готелю грає оригінальне білизна та рушники, на яких можна поставити фірмове клеймо готелю.

Для оформлення інтер’єру готелів відмінно підійдуть практично будь-які архітектурні стилі, кращими серед яких прийнято вважати стиль хай тек, який є інноваційним і найкрасивішим на сьогоднішній день.


Білий інтер'єр
Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<