Banner
Banner
Banner

Інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

лютого 27, 2012


Коли у вас народжується дитина, то це свято, а коли народжується дівчинка – це свято в двійні. Але після народження маленького чуда з’являється безліч проблем, однією з яких є оформлення кімнати для малюка. При виборі дизайну, необхідно запам’ятати одне правило – оформлення дитяча кімната робиться, можна сказати на все дитинство дитини, тобто до його повноліття, а значить необхідно підбирати оптимальні варіанти, які підійдуть як для зовсім маленької дитини, так і для більш дорослого.

Дизайн дитячої кімнати для дівчаток обов’язково повинна бути яскравою і світлої і ніяк інакше. Стиль, в якому оформлена дитяча кімната для дівчаток , обов’язково повинен враховувати характер вашої дитини – принцеси або розбійниці – тому навіть дрібні деталі інтер’єру мають значення. Зовсім не обов’язково робити великі капіталовкладення в ремонт і оформлення дитячої кімнати для дівчинки , тому що діти є діти і можуть досить легко пошкодити оздоблювальні матеріали або елементи інтер’єру, тому достатньо буде в дитячу кімнату купити недорогі оздоблювальні матеріали та елементи меблів.

Одним з найголовніших правил при виборі меблів для дитячої кімнати для дівчаток є натуральність матеріалів, з яких ці меблі виготовлена, а також відсутність в цих меблів гострих кутів. Якщо ваша маленька красуня любить малювати, то щоб уникнути описаних шпалер і меблів, можна повісити спеціальні «картини» на стінах, які представляють собою чистий аркуш паперу в рамці, на яких ваша дитина може демонструвати свої таланти.

Особливе слово варто сказати про оздоблювальних матеріалах для д етской кімнати для дівчинки. Стіни можна оформити в однотонному стилі або з деяким тематичним малюнком. Підлога в такій кімнаті обов’язково повинен бути теплим і стійким до механічних пошкоджень, таким покриттям можна назвати ковролін. Стеля обов’язково повинен бути білосніжним і легким.


Білий інтер'єр
Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<