Banner
Banner
Banner

Інтер'єр дерев'яного заміського будинку

лютого 27, 2012


Багато хто думає, що інтер’єр дерев’яного заміського будинку – це щось одноманітне і давно всім відоме, в чомусь навіть трохи сільське. Але варто відзначити, що ті, хто так вважає – помиляються, тому що сьогодні завдяки матеріалам і сучасним технологіям, заміські будинки є досить технологічним, красивим і комфортним для проживання об’єктом.

На сьогоднішній день інтер’єр дерев’яного заміського будинку може бути оформлений в декількох основних стилях:

 • Російська хата. Такий стиль є класикою для нашої країни, адже подібні будинки будуються вже протягом жодної сотні років. Як правило, інтер’єр будинку, побудованого в такому стилі, може бути оформлений елементами розпису, художнім різьбленням, а також іншими автентичними і властивими для нашої країни декоративними елементами.
 • Альпійський стиль «Шале». Такий стиль оформлення інтер’єру дерев’яного будинку досить популярний у нашій країні, і ця популярність може бути викликана кількість його варіацій, кольорів і форм. Характерними відмітними рисами такого стилю є наявність внутрішніх балконів, камін, а також наявність таких декоративних елементів як ведмежі шкури і інші мисливські трофеї.
 • Скандинавський стиль – це не мене популярний варіант оформлення інтер’єру заміського будинку. Відмінними рисами будинків, оформлених в скандинавському стилі, є природність, лаконічність, а також відсутність різного роду надмірностей. Основними декоративними елементами скандинавського стилю є світильники – це можуть бути і бра, і люстри і точкові світильники.
 • Стиль «модерн». Цей стиль дозволяє створити досить цікавий інтер’єр дерев’яного заміського будинку, в якому деревина буде просто відмінно поєднуватися з сучасним металом і іншими елементами хай-тека.
 • Від себе:

  Для того щоб ваш будинок прослужив довго і не руйнувався, обов’язково використовуйте спеціальні герметики для дерев’яних будинків, придбати їх можна в компанії СпецЕмаль.


  Білий інтер'єр
  Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інтер'єр
  <