Banner
Banner
Banner

Інтер'єр більярдної

лютого 27, 2012


Більярд – не просто розвага, це воістину культова гра. Саме тому все більше людей обирають собі додому більярдний стіл, щоб насолоджуватися улюбленою грою в максимально комфортних умовах. Однак покупки стола, кия для більярду та куль не достатньо. Необхідно ще й правильно оформити приміщення, в якому буде розташовуватися стіл. Про інтер’єрі більярдної кімнати і піде мова. При обладнанні цього приміщення необхідно звернути увагу на декілька важливих моментів. По-перше, дизайн бажано продумувати ще до спорудження будинку, щоб можна було заздалегідь передбачити конструктивні особливості кімнати. Якщо немає можливості обладнати під більярд окреме приміщення, то цілком можна поєднати її з бібліотекою, вітальні або, скажімо, холом.

У більярдній повинен підтримуватися сухий мікроклімат. Температура повітря повинна бути не більше 18-20 градусів за Цельсієм. Що стосується габаритів приміщення, то тут існує просте правило: відстань від краю стола до стіни повинне дорівнювати довжині кия. Після вибору кімнати слід зробити її зонування, тобто продумати, які ділянки під що будуть відведені. Зрозуміло, центральну зону займе сам більярдний стіл. Але також слід визначитися з тим, чи буде місце для відпочинку і що в нього буде включено. Зазвичай місця відпочинку обставляються кріслами і диванами, а в деяких випадках – стільцями. Також в зоні відпочинку можна встановити барну стійку або стіл.

Колірні рішення і стилістика більярдної залежать від столу. У подібних приміщеннях прийнято використовувати меблі з натуральної деревини, в обробці використовувати темно-коричневий і зелений кольори. Підлога в більярдній – один із самих основних елементів. Справа не тільки в естетиці, але і в тому, що стіл досить багато важить, а значить, підлога повинна витримувати навантаження. Краще всього використовувати килимове покриття для підлоги. Плитку використовувати небажано, оскільки куля для більярду може легко пошкодити кахель, а гравець може посковзнутися.

Також важливу роль в інтер’єрі кімнати для більярду грає освітлення. Традиційно приміщення оформляють мінімальною кількістю джерел розсіяного, м’якого світла. Традиція вимагає напівтемряви в кімнаті. В ігровій зоні до стелі кріпиться світильник, приблизно в метрі відстані над столом. Можна використовувати як класичний абажур, так і більш сучасний світильник з розсіяним світлом. Інші джерела світла повинні бути витримані в тому ж стилі, що і весь інтер’єр. Нарешті, якщо більярдна має досить великі габарити, можна встановити в ній інші розважальні ігри. Це може бути стіл з настільним футболом або аерохокей.


Білий інтер'єр
Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<