Banner
Banner
Banner

Індійський стиль в інтер'єрі

лютого 27, 2012


Індійський стиль-це стиль-філософія. В основі лежить перський стиль, заснований на змішенні грецьких і турецьких елементів.

Відтворити в точності індійський інтер’єр практично неможливо. Для інтер’єру в індійському стилі характерна велика кількість арок, різьблених колон і безлічі всіляких ніш. Стіни гладко штукатуряться та колорірующего в світлих тонах. Двері й декоративні віконниці виконуються контрастно-темними.

Будинок оформляється в яскравих помітних тонах – бірюзовому, помаранчевому, малиновому.

Вдало виглядають при створенні індійського інтер’єру ковані з латуні або мідного сплаву світильники. Пол покривають килимами з геометричними або рослинними мотивами.

Одним із значущих елементів, при оформленні індійського стилю в інтер’єрі , є меблі. Її випилювали вручну з тика. Предмети меблів в основному низькі. Для всіх меблів в індійському стилі характерно пишна, ажурне різьблення, ретельно виконання деталей, складна орнаментика і помпезність. Популярним стало використання примітивної низькою ліжка, своєрідного каркаса на чотирьох ніжках з плетеними площиною для лежання. Ліжко виготовляється з дорогих матеріалів і пишно прикрашається. Один з ковзанів індійських майстрів – лакування. По одному способу дерев’яні елементи декору покривалися одним шаром різнобарвного швидковисихаючого лаку, інакше на лаковому покритті (кілька шарів) видряпували малюнок.

Декорування приміщення не обійдеться без використання у великій кількості антикваріату Індії-ваз, статуеток богів, декоративних ширм, всіляких виробів індійських ремісників.

Так само для якісної стилізації можливе використання фігур слонів, корів, коней і антилоп. Вони можуть бути дерев’яні, кам’яні, порцелянові.

Від себе:

Хочу купити собі гарну ділянку в Підмосков’ї, щоб природа була навколо і не далеко від міста. Ось знайшов сайт де продають ділянки в Підмосков’ї за низькими цінами, подивіться, може і вам що-небудь сподобається.


Білий інтер'єр
Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<