Banner
Banner
Banner

Індійський стиль в інтер'єрі квартири

лютого 27, 2012


Індійський стиль в інтер’єрі є самим оригінальним і екзотичним стилем оформлення приміщень з усіх існуючих на сьогоднішній день. З’явився він у нас в країні зовсім недавно (приблизно на початку 2000-х), але вже навіть за такий порівняно невеликий відрізок часу, індійський стиль завоював популярність серед населення.

Індійський стиль в інтер’єрі , перш за все, вражає людину своєю ошатністю і пишнотою у всьому, будь то меблі або оздоблювальні матеріали. При створенні у себе вдома інтер’єру в індійському стилі, потрібно бути готовим до того, що від вас буде потрібно додаток максимум зусиль, а також наявність великої суми грошей, так як в індійському стилі застосовуються тільки найдорожчі і натуральні матеріали.

Варто також сказати, що в індійського стилю, як і в кожного стилю оформлення приміщень, є свої характерні риси, які було б не зайвим знати:

Меблі, використовувана в індійському стилі оформлення

Всі меблі, яка використовується при оформленні приміщення в індійському стилі, обов’язково повинна бути виготовлена з натуральних матеріалів (як матеріали можуть застосовуватися різні породи дерев, а також лоза). Як правило, всі меблі є дуже низькою, тому що індуси переважно низького зросту. Часто, елементи інтер’єру можуть мінятися ролями, так, наприклад, стіл іноді може послужити стільцем і навпаки. Для даного інтер’єру характерна легка і зручні меблі – ніякої важкої меблів бути у вас в приміщенні не повинно.

Кольори і текстури, які застосовуються при оформленні приміщення в індійському стилі

Основна колірна гамма може, на перший погляд, здатися жителю нашої країни кілька незвичайною – в індійському стилі переважають руда, малинова палітри і відтінки морської хвилі (взагалі-то можна використовувати будь-які яскраві і чисті кольори).

При оформленні приміщення в індійському стилі, не варто забувати і про хорошому освітленні. Якщо у вас в квартирі природного світла недостатньо, то варто його замінити штучним.

Текстуру, притаманну Індії, вам допоможуть відтворити такі тканини як килимова тканина і натуральний шовк. Килимами потрібно буде покрити більшу частину підлоги, а також її можна буде використовувати і як покривала для меблів. Що стосується шовку, то таку тканину можна використовувати як для декорування меблів, так і для драпірування штор.

Аксесуари, які притаманні для індійського стилю

Аксесуари в індійському стилі грають дуже важливу роль і, якщо можна так сказати, є тими «родзинками», без яких цей стиль не був би такий привабливий. Прикрасити кімнату можна за допомогою різноманітних розписаних глиняних фігурок, посуду, різних дзвінкий дрібничок. Також, дуже красиво виглядатимуть в приміщенні, оформленому в індійському стилі, фігурки індійських божеств і індійська живопис, так звані картини «мадхубані».

Від себе:

Якщо ви хочете купити достовірні юридичні адреси – юрадресу 25 податкова. Звертайтеся в Lores Group.


Білий інтер'єр
Бежевий колір в інтер'єрі квартири, кухні, спальні, вітальні, поєднання бежевого кольору

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інтер'єр
<