Banner
Banner
Banner

Дзеркало в інтер'єрі

лютого 27, 2012


Колись дзеркало було великою цінністю і предметом, що демонструє багатство його господаря. Тепер – це відмінний функціональний елемент, що дозволяє Вам подивитися на себе з боку і прекрасний елемент для декорування будинку. Дзеркало в інтер’єрі будь-якої кімнати завжди помітно і завжди притягує до себе увагу.

Головне завдання дзеркала – відобразити Вас і показати, як Ви виглядаєте. Але це не все, дзеркало в інтер’єрі приміщення завжди грає три ролі, про що часто забувають:

 • функціональну – просто відображати людей і предмети;
 • декоративну – прикрашати приміщення, змінювати відчуття геометрії кімнати, її пропорції, зоровий об’єм;
 • підсвічують – часто забуваємо функція. Можливість відобразити світ у потрібне місце збагачує можливості для дизайну.
 • Велике дзеркало обов’язково в передпокої, щоб можна було подивитися на себе в повний зріст, поправити одяг. Часто роблять дзеркальної дверцята шафи-купе. Таке рішення практично, зручно, дозволяє використовувати простір і зорово розширює передпокій. Якщо Вам не подобається таке рішення – спробуйте повісити велике вертикальне дзеркало на стіну, але – в оригінальній, незвичайної оправі. Це додасть передпокою новий стиль.

  Дзеркало необхідно і у ванній. Постарайтеся створити навколо нього гарну підсвітку, щоб на Ваше особа не лягали тіні. Краще таку підсвітку зробити з двох сторін – світло буде падати рівномірніше. Або зробіть її по периметру, з сучасними лампами це легко.

  Дзеркала у вітальні – особлива розмова. Велика дзеркальна панель, вписана в інтер’єр від підлоги до стелі не тільки візуально розширить її, але і змінить освітленість предметів, створить зовсім інше сприйняття простору. Велике горизонтальне дзеркало в складній рамі з художнього багета додасть кімнаті урочистість, святковість. Зараз знову модно підвішувати дзеркала не вертикально, а з невеликим нахилом, що додає особливого «класичний» вигляд будь-якого інтер’єру.

  Дзеркало в інтер’єрі спальної – також корисний і красивий елемент. Розміщене над туалетним столиком воно додасть вишуканості всьому інтер’єру, розміщене на стіні або стелі – допоможе урізноманітнити подружнє життя.

  Від себе:

  Якщо вам потрібен якісний і швидкий офісний переїзд в Краснодарі, звертайтеся в компанію «Трансавіатур». Вони справжні професіонали, ви будете задоволені офісним переїздом.


  Стиль еклектика в інтер'єрі
  Стиль кантрі в інтер'єрі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інтер'єр
  <