Дзеркала в інтер'єрі квартири |
Banner
Banner
Banner

Дзеркала в інтер'єрі квартири

лютого 27, 2012


Ні для кого не секрет, що дзеркала відіграють чималу роль в інтер’єрі будь-якого житла. Можна навіть сказати, що дзеркала – це не просто елементи інтер’єру, це інструменти, використовуючи які можна створити в квартирі особливу емоційну атмосферу, наповнити її чарівною грою світла, і зробити приміщення більш живим і легким.

Але перед тим як бездумно розвішувати дзеркала по всьому будинку, необхідно знати кілька основних правил, дотримуючись яких можна зробити дзеркала в інтер’єрі справжньою «родзинкою».

Серед таких правил установки дзеркал варто відзначити:

 • При установці дзеркала (будь-то підлогове дзеркало або настінне) необхідно обов’язково дотримуватися його строго вертикального розташування. В іншому випадку, якщо дзеркало не встановити вертикально, то можна замість свого нормального відображення побачити трохи спотворене, що не дуже-то добре.
 • При установці настінного дзеркала необхідно враховувати той факт, що відстань від підлоги до верхньої його межі повинна бути точно 170 см, а до нижньої межі – менше 50 см.
 • Для тих людей, які хочуть бачити своє відображення в повний зріст, необхідно придбати дзеркало висотою не менше 140 см. варто відзначити, що кращим варіантом для таких цілей буде підлогове дзеркало – його і рухати можна, та ще й зручно обертати. < / li>
 • Для того щоб дзеркало в інтер’єрі відмінно виглядало необхідно його ширину і форму підібрати таким чином, щоб вони добре підходили під загальний стиль інтер’єру приміщення.
 • Що стосується залежності дзеркала від приміщення, то можна вивести наступний алгоритм установки:

  Передпокій

  У передпокої найкращим варіантом буде велике дзеркало, в якому людина з легкістю зможе побачити своє відображення повністю. Найкраще таке дзеркало скомбінувати, наприклад, з шафою-купе – і місце економиться, і інтер’єр приміщення стає красивішим.

  Ванна

  У ванній дзеркало є в першу чергу функціональним елементом. Як правило, в такій кімнаті дзеркало розташовується над умивальником, а тому має бути обов’язково вологостійким.

  Житлова кімната

  У житловій кімнаті (вітальні, спальні) дзеркало грає кілька ролей – вона одночасно є і практичним, і декоративним елементом інтер’єру.


  Стиль еклектика в інтер'єрі
  Стиль кантрі в інтер'єрі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інтер'єр
  <