Banner
Banner
Banner

Зварювальні інвертори – які вони?

лютого 27, 2012


Отже, перш за все, якщо ви потребуєте зварювальному инвертор, і не знаєте, який саме взяти, зверніть увагу на продукцію найбільш відомих виробників, наприклад, на sparky sparky.

Але деякі деталі, з якими ви раніше не стикалися, вас можуть збентежити. Наприклад, часто на зварювальному инвертор можна побачити напис «побутової». Цього слова не варто побоюватися, що, мовляв, побутові чимось гірше ніж, скажімо, ті, які іменуються професійними або промисловими. Справа в тому, що дані поняття юридично термінами не є, та й технічно уніфікувати їх практично неможливо. Однак багато брендів часто використовують подібну термінологію для того, щоб була можливість для класифікації продукції. Наприклад, термін «побутової» нерідко означає, що зварювальний апарат здатний на безперервну роботу на протязі від 15 до 30 хвилин, після чого він потребує перерві до однієї години, професійні інструменти можуть експлуатуватися протягом восьми годин, а промислові – взагалі в три зміни з невеликими перервами. Тому, якщо детально розібратися, інші технічні характеристики, які характеризуються побутові та професійні інструменти, практично однакові – тобто, ви зможете проварити шви однакової якості як промисловим, так і побутовим апаратом. Єдине «але» – довжина шва за одиницю витраченого на нього часу у побутових інверторів буде набагато меншою. Втім, це цілком логічно – навіщо побутового інструменту більша потужність?

Чимало подиву у обізнаних людей викликають спроби виробників акцентувати увагу споживачів на стандартних, в общем-то, функціях, якими володіють інвертори. До таких зазвичай відносяться такі функції, як гарячий старт (Hot start), опір ефекту антіпріліпанія або примерзання при виключенні апарату (Anti-Sticking), форсаж дуги (Arc-Force), який потрібно для боротьби з тим же антіпріліпаніем і т.п. Підступ полягає в тому, що вищевказані функції вважаються для зварювальних інверторів звичайною справою, оскільки вони безпосередньо пов’язані з інверторної технологією, тому акцентування подібних властивостей – не що інше, як банальний піар-хід. Так що якщо ви зважилися купити зварювальний інвертор необхідно врахувати багато факторів.


Пістолет для в'язки арматури
Плиткорез ручний і електричний, як користуватися плоскорізом, технологія різання плитки плиткорізів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<