Banner
Banner
Banner

Зварювальні апарати інверторного типу

лютого 27, 2012


Якщо ви затіваєте невеликий ремонт або перепланування в квартирі або приватному будинку, то вам може знадобитися такий прилад як зварювальний апарат. Сьогодні існує багато видів таких приладів, але найкращими вважаються зварювальні апарати інверторного типу .

Дані види апаратів з’явилися в нашій країні в далекому 1977 році і працюють на основі дії електричних імпульсів. На сьогоднішній день дані зварювальні апарати інверторного типу є найбільш технологічними і поширеними зварювальними апаратами в світі.

Звичайно ж, даний вид зварювальних апаратів виробляє безліч країн, але зварювальні апарати інверторного типу (Росія) є самими якісними, так як для виготовлення таких апаратів використовуються тільки найновіші матеріали та розробки. Також, при виготовленні даних апаратів використовуються й інноваційні розробки вітчизняних НДІ, які займаються розробками в цій сфері.

Даний вид зварювальних апаратів є передовим у світі, так як вони мають дуже багато переваг перед іншими апаратами:

 • Менші габарити і вага зварювальних апаратів.
 • Низька вимогливість до вхідного напрузі.
 • Захист від перепадів напруги.
 • Висока швидкість підпалу електродуги.
 • Схема стабілізації.
 • Зварювальними апаратами інверторного типу можна проводити масу операцій, починаючи від високоточної зварювання металу і закінчуючи його різкою. Процес зварювання проводитися звичайними електродами, які можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Для забезпечення роботи таких зварювальних апаратів не потрібно будь-яких спеціалізованих пристроїв, так як вони працюють від звичайної електромережі, напругою 220В.

  Ціна даних апаратів коливається в залежності від фірми-виробника, а також від їх потужності та комплектації. На сайті kovka-svarka.ru можна знайти найкращі зварювальні апарати по співвідношенню ціна і якість, а так же знайти докладні технічні характеристики.


  Пістолет для в'язки арматури
  Плиткорез ручний і електричний, як користуватися плоскорізом, технологія різання плитки плиткорізів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <