Banner
Banner
Banner

загладжуючі машини: відмінні характеристики, велика продуктивність

лютого 27, 2012


Облаштування бетонних підлог складається з декількох етапів, кожен з яких передбачає використання спеціального обладнання. Почекавши деякий час після заливки і ущільнення бетонної полотна, можна починати його загладжування, яке відбувається за допомогою загладжують машин.

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент таких агрегатів, які можуть відрізнятися приводами, діаметром диска, кількістю лопатей та іншими характеристиками. Як правило, моделі, наявні в продажі в нашій країні, укомплектовані або чотиритактним бензиновим двигуном або електричним, розрахованим на 380 Вт Що стосується діаметру диска – головного робочого органу агрегату, то найбільш затребувані варіанти з діаметром від 600 до 1200 мм. Пристрої з меншим діаметром використовуються для загладжування підлог невеликій площі, у той час як на великих об’єктах не обійтися без агрегатів з великим діаметром диска. Сьогодні можна купити загладжуючі машини як з трьома, так і з чотирма робочими лопатями.

Перед тим як приступити до роботи, слід уважно вивчити інструкцію, яка додається до кожної моделі, переконатися у відсутності зовнішніх дефектів, перевірити електрообладнання та окремі вузли. І тільки, якщо все буде в порядку, можна починати загладжування статі. Не зайвим буде нагадати про те, що, щоб уникнути нещасних випадків, працювати з таким обладнанням повинні досвідчені фахівці з високою кваліфікацією, що пройшли спеціальну підготовку. Також перед загладжуванням фахівці радять перевірити площинність бетонної поверхні. Якщо будуть виявлені якісь відхилення або нерівності, їх можна усунути за допомогою спеціальних алюмінієвих пристосувань.

Яку роль в облаштуванні бетонних підлог грають загладжуючі машини? Перш за все, завдяки їм, вдається вирівняти поверхню не тільки бетонних, але й інших статей – гіпсових, цементно-піщаних та ін. Процес затірки підлог за допомогою загладжувальна машини складається з двох етапів. Під час першого проводиться так звана груба затирка або загладжування. Фахівці радять: до цього етапу слід приступати через нетривалий час після заливки підлоги, поки бетон ще не почав схоплюватися. Але якщо приступити до загладжування завчасно, це загрожує появою на поверхні підлоги міхурів і слідів від диска. Тому дуже важливо не упустити оптимальний час для початку затирочних робіт.

В процесі грубої затирання використовують машину з диском. Час від часу в процесі роботи поверхню підлоги можна зволожувати: це дозволить знизити тертя між поверхнею підлоги та диском і, як наслідок, збільшити швидкість і продуктивність роботи.

Як правило, на цьому етапі загладжуючі машини експлуатують на зниженій швидкості, в той час як під час чистового проходу – на підвищеній.

Після грубого загладжування приходить черга чистої або гладкою затірки. На цьому етапі використовуються загладжуючі машини з лопастями, без диска. Завдяки подвійному механічному загладжування бетонних поверхонь придбає необхідну підвищену міцність. Результатом загладжування повинна стати гладка з деякою шорсткістю і неслизькою поверхню бетонного або іншої статі.


Пістолет для в'язки арматури
Плиткорез ручний і електричний, як користуватися плоскорізом, технологія різання плитки плиткорізів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<