Banner
Banner
Banner

Який електроінструмент потрібен у кожному будинку?

лютого 27, 2012


Навіщо вдома тримати інструмент? Для того, щоб повісити поличку, картину або відремонтувати меблі. Можливо, що на Заході для цього викликають майстра, але в нашій країні частіше намагаються впоратися самостійно. Тим більше, що для цього потрібно не так багато інструментів. Молоток, плоскогубці, викрутка, кріплення і, звичайно ж, електродриль.

З усіх електроінструментів в будинку найчастіше присутня саме електродриль. Якщо господар будинку – любитель майструвати що-небудь, і у нього в майстерні або гаражі безліч інструменту, то електродриль там виявиться обов’язково.

Можна вибрати електродриль швидко.

Просто прийти в магазин і взяти найдешевшу. Дійсно, якщо використовується вона раз – інший на місяць, то велика надійність не потрібна. А от якщо вона потрібна частіше … Втім, ті хто щодня працюють з електроінструментом, чітко уявляють, що ж їм потрібно. Давати поради професіонала – заняття невдячне.

Щоб купити електроінструменти, нема чого вивчати всі технічні характеристики. Потрібно визначити ключові, на вашу думку, параметри. Перше, про що варто задуматися, чи потрібна електродрилі мобільність. Якщо потрібна, то краще взяти акумуляторний шуруповерт. Він компактний, легкий і не залежить від довжини дроту. Його можна використовувати де завгодно, правда, тільки до тих пора поки не сяде акумулятор. Для вирішення побутових завдань цього часу вистачить.

Якщо мобільність не потрібна, краще взяти звичайну дрель. По-перше, вона коштує менше. По-друге, могутніше шуруповерта. Це особливо корисно при необхідності просвердлити отвір у бетонній стіні, наприклад, під анкер або дюбель. Вибираючи електроінструменти Саратов або Владивосток повністю об’їздити складно, простіше відвідати інтернет-магазин і спокійно вивчити асотименті.

Наявність такої функції як реверс – бажано. Адже дрилем можна не тільки отвори свердлити, а й закручувати шурупи та саморізи. Для цього, замість свердла в патрон вставляють спеціальну насадку. Іноді саморіз доводиться викручувати. Якщо реверсу немає – то це роблять викруткою, а якщо є, то достатньо натиснути перемикач і викрутити дрилем. Електроінструмент впорається із завданням швидше. І зусиль докладати не доведеться. Для тендітної жінки це особливо актуально.

Причому тут жінки? Притому, що якщо Кольт зрівняв сильних і слабких, то електроінструмент зрівняв чоловіків і жінок. Не в усьому, але в можливостях зробити щось по дому – точно.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<