Banner
Banner
Banner

Як вибрати електрорубанок

лютого 27, 2012


Сьогодні кожен чоловік намагається запастися інструментом, що називається, «по-повній», адже ніколи не знаєш, що саме необхідно буде зробити завтра.

Одним з таких інструментів, який повинен бути в запасі у кожного чоловіка, є електрорубанок, але щоб він був якісним і міг прослужити досить довго, необхідно знати, як його правильно вибрати.

Перед тим Як вибрати електрорубанок необхідно для початку розібратися, які їх існують види і яке між ними основна відмінність.

Всі існуючі на сьогоднішній день види рубанків можна умовно розділити на два види: побутові та професійні. Відмінність між цими двома видами електрорубанків лише в наборі функцій (в професійних цих функцій побільше).

Також, перед тим як вибрати рубанок потрібно визначити основні характеристики даного інструменту. Серед таких основних характеристик варто відзначити потужність приводу, швидкість обертання барабана з ножами, глибину стругання, а також ширину полотна рубанка. Далі ми розглянемо кожен з цих параметрів окремо.

 • Потужність приводу. Як правило, все електрорубанки комплектуються досить-таки потужними електродвигунами (приблизно, 600Вт), яких цілком достатньо для виконання основного ряду робіт. Якщо ж говорити про професійний інструмент, то в ньому застосовуються двигуни вже потужніший, тому що такий вид інструменту призначений для трохи іншого виду робіт.
 • Ножі елекрорубанка. Як правило, в такому вигляді інструменту застосовуються двосторонні ножі в кількості двох штук (у деяких видах може бути і три). Ножі ці виготовляються з карбіду вольфраму і загартованої сталі, що практично виключає їх поломку в процесі роботи навіть з самими твердими породами деревини.
 • Перед тим як вибрати рубанок , потрібно ще й розповісти про його ергономічних властивості, тому що зручність в роботі теж важливо. Краще всього, якщо на рубанки буде дві ручки – це їх кількість є достатньою для комфортної роботи з таким інструментом.
 • Від себе:

  Якщо ви збираєтеся так само обзавестися хорошим перфоратором, рекомендую вам купити перфоратор Хілті. Перфоратори фірми Hilti добре себе зарекомендували в експлуатації.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <