Banner
Banner
Banner

Як вибрати електролобзик, види, конструкції, марки та ціни на електролобзики

лютого 27, 2012


Електричний лобзик – одне з найбільш корисних пристосувань, розроблених людиною в минулому столітті: зі свого механічного предка, придатного лише для випилювання з фанери фігурок, цей інструмент перетворився на розумного і зручного помічника.

Поговоримо про те, як вибрати електролобзик . Електричні лобзики бувають професійними та побутовими. З урахуванням того, що більшість електроінструментів в наші дні мають приблизно однаковими функціями, упор при виборі зробимо на потужність, надійність і ціну.

Не варто переплачувати, купуючи дорогий бренд з поліпшеним дизайном, так як для роботи вдома і на дачі достатньо придбати інструмент побутового, а не професійного класу, якусь «сіру конячку», що володіє усередненими характеристиками і демократичною ціною. Справа в тому, що інструмент цінується не за красу, а багатьма функціями інструменту ви за весь час експлуатації не скористаєтеся жодного разу.

Як вибрати електролобзик серед продукції такого безлічі виробників, яке лобзики випускають? Серед них Bosch і Makita, Hitachi і DeWalt …. Під час опитування, проведеного серед будівельників, переважною більшістю голосів лідерами за якістю вироблених інструментів в цілому, та електричних лобзиків зокрема стали перші два бренду, а Makita до того ж є беззаперечним лідером за співвідношенням ціна / якість. До того ж вони дуже потужні й міцні, що навіть пробували ними металочерепицю, металочерепиця ціна якої впала.

Основними способами настройки електролобзика, наявними у всіх сучасних моделях є: регулювання частоти ходу леза, маятниковий механізм (рятує від заклинювання), можливість змінити рівень нахилу леза і зручно його змінити за 2 хвилини; регулювання швидкості ходу леза; можливість підключення шланга пилососа , щоб тирса збиралися, а не розліталися по всьому приміщенню.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<