Banner
Banner
Banner

Як вибрати електричну пилку, види електричних пив, ціни і конструкції

лютого 27, 2012


Вам великий обсяг роботи по дереву? Будуєте або ремонтуєте заміський будинок або дачу? Тоді вам не минути питання: Як вибрати електричну пилку ?

Сам вибір досить простий, якщо ви уявляєте собі види робіт, які належить виконати, і розмір матеріалів (товщину, розтин), які доведеться розпилювати. Розпилювання деревини сильно спрощується, коли у вас в руках правильний інструмент.

Зупинимося на основних видах електроінструментів, призначених для розпилювання деревини.

Лобзик електричний. Застосовується при невеликих обсягах робіт або коли потрібно випиляти або відрізати матеріал по дузі, або з кутом.

Цей вид електричної пилки незамінний при розпилюванні листових (фанера, МДФ, пластик) або тонких погонних матеріалів (вагонка, рейка, штапик, плінтус). Змінивши полотно, можна працювати з металом.

Циркулярна пила призначена для роботи з великою кількістю матеріалу. Вона незамінна при будівництві або ремонті будинку, але вимагає для використання верстата і досить великого приміщення (навісу).

Установка диска-пили на «болгарку» – не кращий вихід, хоча такі диски в природі існують. Така робота не безпечна, тому що доведеться знімати з «болгарки» захисний кожух, а високі обороти цього інструменту призводять до того, що він поводиться непередбачувано. Висока травмоопасность – причина того, що ми не рекомендуємо цей інструмент використовувати для роботи по дереву.

Краще придбати ланцюгову електричну пилку , яка є майже повним аналогом своєї бензинової родички, але менш вибаглива, більш безпечна, легка і зручна. Цей інструмент більш гнучкий, ніж циркулярна електрична пила, але от рівність і якість розпилу таки краще у стаціонарній циркулярки.

Від себе

Якщо вам потрібна термінова обробка офісів або якісний ремонт квартир під ключ, і ви не хочете мати великий вибір будівельних бригад, обов’язково зайдіть на сайт stroyprosto.com.ua, зручний каталог, фото попередніх робіт допоможуть визначиться з вибором.

Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<