Banner
Banner
Banner

Як користуватися плиткорізів

лютого 27, 2012


Ні для кого не секрет, що плитка сьогодні є, напевно, найпоширенішим і популярним видом оздоблювальних матеріалів. Це легко можна пояснити – плитка має високу вологостійкість, низьку ціну і досить гарний зовнішній вигляд.

Якщо і ви вирішили прикрасити свою ванну кімнату або кухню таким обробним матеріалом, то вам обов’язково необхідно обзавестися деякими інструментами, які зроблять роботу з плиткою більш простою і зручною.

Серед найпоширеніших інструментів для роботи з плиткою можна назвати ручний плиткоріз. Купивши такий пристрій (а варто сказати, що коштує воно практично копійки) ви назавжди забудете про нерівних відколах плитки, про її кришення при розрізуванні будь-яким іншим інструментом і т.д. Також, варто сказати і про те, що плитку такий плиткоріз ріже, як ніж масло, і весь процес різання займає від сили хвилину.

Але щоб і у вас цей інструмент добре різав плитку, необхідно знати, як користуватися плиткорізів.

Перед тим як різати плитку плиткорізів , необхідно налити кілька крапель масла на направляючу ризику і коліщатко. Також, перед процесом різання потрібно перевірити якість закріплення коліщатка, адже якщо воно буде погано закріплено, то це може призвести до викривлення нанесеною ризики.

. Для того щоб зріз плитки вийшов рівний і чіткий, необхідно спочатку нанести лінію розмітки (це можна зробити за допомогою фломастера) на поверхню плитки. Далі, ніжно покласти плитку на підставу плиткоріз, поєднати лінію розмітки з коліщатком. Після потрібно підняти ручку, до торкання коліщатком поверхні плитки і рухати цю ручку на себе з легким натиском. Якщо плитка після проведення по ній не розкололася, то потрібно злегка по ній стукнути. Головне, стукнути тільки злегка, інакше можна отримати нерівний скол плитки.

Від себе:

Для того щоб не платити зайвого за комунальні послуги, їх варто оплачувати до 20 числа місяця. Нагадую що уряд ввів пеню за комунальні послуги для підняття дисципліни оплати.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<