Banner
Banner
Banner

Як користуватися малярними кистями і валиками

лютого 27, 2012


Сьогодні дуже модним вважається проводити ремонт квартири самостійно, тому що такий процес ремонту допомагає не стільки істотно заощадити гроші, але й придбати деякі навички в сфері ремонту.

Але щоб правильно виконувати всі ремонтні операції, в тому числі фарбування і нанесення фарби і грунтовки, необхідно мати деякі хоча б початкові навички в справі ремонту і знати, як правильно користуватися малярськими кистями і валиками . < / p>

У даній статті буде розглянуто декілька пунктів, в яких будуть описані практичні прийоми, які допоможуть спростити процес фарбування або грунтування.

Перше, про що хочеться сказати, так це створення комфортного робочого місця, тобто досягнення максимальної ергономічності і зручності при роботі. Дуже багато людей стикалися з такою проблемою, коли процес фарбування відбувається на висоті, ви стоїте сходах, руки зайняті (як правило, в одній руці пензлик в іншій відро з фарбою), а вам ще потрібно притримати якийсь елемент інтер’єру, який потрібно пофарбувати. Для звільнення своєї руки від відра з фарбою можна зробити невеликий гачок з шматка дроту, який можна закріпити на стіні, і вішати на нього відро.

Не зайвим буде і подбати і про збереження кисті, тому не можна класти її поряд з банкою або відром з фарбою, а потрібно весь час тримати її опущеною в цю саму фарбу. Така процедура допоможе захистити пензлик від висихання, а якщо все ж кисть засохла, то можна розмочити її в розчиннику або ж в теплій воді. Такі ж маніпуляції необхідно проробляти і після закінчення фарбувальних робіт.

Якщо кисть вимазана в фарбі, то не варто засмучуватися, адже її можна легко відмити, скориставшись поліетиленовим пакетом, в який необхідно залити трохи розчинника, і опустити туди пензлик. Щоб розчинник не витікав і не випаровувався, то необхідно його прихопити до ручки кисті гумовим кільцем.

Якщо ви покривали поверхню лаком і вам необхідно відмити від нього кисть, то в цьому може допомогти проста вода, в яку потрібно опустити кисть і залишити її там на добу.

Якщо вам необхідно ошпаклевать і пофарбувати поверхню стіни, то це можна зробити одночасно, зробивши такий пензлик-трансформер з шпателя і пензлики, для чого їх потрібно буде з’єднати разом. Скориставшись таким інструментом, ви відразу ж відчуєте різницю між окремим і поєднаним процесами шпаклівки.

Для того щоб під час фарбування фарба або шпаклівка не стікали вам на рукав, можна створити спеціальний хомутик з жерсті або пластику, який і буде збирати в себе всю пролилася фарбу.

Від себе:

Ви хочете здивувати ваших рідних і близьких людей на новорічні свята і і щиті по справжньому цікаві подарунки, зайдіть на сайт enjoy-me.ru, ви обов’язково знайдете там щось цікаве.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<