Banner
Banner
Banner

Вимірювальні рулетки

лютого 27, 2012


Без такого пристосування, як вимірювальна лінійка не обходиться жоден етап будівельних робіт і вона обов’язково повинна бути в кожному будинку, так як вона може знадобитися в будь-який час.

На сьогоднішній день існує досить велика кількість різноманітних видів вимірювальних рулеток , які різняться між собою ціною, якістю, способом дії і максимальною довжиною виміру.

Всі рулетки, незалежно від їх типу, являють собою стрічку зі шкалою, згорнуту в рулон і оснащену пружиною для того щоб забезпечити автосворачіваніе стрічки після використання.

Довговічність використання всіх рулеток залежить в першу чергу від якості виготовлення вимірювальної стрічки, яка у рулетки є головним робочим органом. За типом стрічок все вимірювальні рулетки можна розділити на:

 • Рулетки зі сталевою фарбованої стрічкою.
 • Рулетки зі сталевою фарбованої стрічкою з полiамiдним покриттям.
 • Рулетки зі сталевою стрічкою з розподілами, які нанесені методом травлення.
 • Рулетки зі сталевою нержавіючої стрічкою з розподілами, які нанесені методом травлення.
 • Рулетки з фібергласові стрічкою з капроновим кордом.
 • Самими якісними і довговічними, є рулетки, виготовлені з нержавіючої сталі і покриті поліамідом, який захищає стрічку від стирання і від впливу на неї агресивних середовищ. Такі рулетки не проводять електричний струм, що дозволяє використовувати їх для вимірювання струмопровідних матеріалів.

  Найбільш сучасними і точними вимірювальними рулетками є рулетки з цифровим табло, які мають ціну ділення в кілька мікрон, що дозволяє використовувати їх для вимірювання самих точних розмірів. Як правило, такі рулетки застосовуються в машинобудуванні для контролю габаритів великих деталей.

  Від себе:

  Якщо вам потрібно термінове виготовлення печаток і штампів, рекомендую вам звернутися в www.otick.ru, вони все зроблять швидко, якісно і за розумні гроші.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <