Banner
Banner
Banner

Вимірювальні інструменти, види вимірювальний інструментів

лютого 27, 2012


Ніколи не починайте ремонт квартири або дачі без наявності інструмента для вимірювання, інакше ризикуєте отримати в результаті щось криве і негарне, та й з покупкою будівельних матеріалів будуть проблеми. Або привезете недостатньо матеріалів, і доведеться витрачати час і гроші на другу поїздку за ними, або залишок цих матеріалів не будете знати, куди прилаштувати.

Почнемо з самого простого: вимірювальна рулетка . Проблеми, як вибрати вимірювальну рулетку , практично немає, необхідно тільки знати, які розміри нам доведеться вимірювати. В якомусь випадку достатньо і триметрової рулетки, а в іншому тільки з двадцятиметрової вимірювальної рулеткою ви комфортно впораєтеся із завданням.

Близький до рулетки вимірювальний прилад: складаний будівельний метр. В цьому випадку, як не прикро, варіантів вибору немає взагалі, тому відразу переходимо до розмови про будівельний рівні. Рівні також відрізняються довжиною, але не тільки. На рівному бруску – підставі нанесена розмітка в сантиметрах або дюймах, а також закріплений сам бульбашковий рівень, але їх може бути і два: для виміру вертикальної і горизонтальної поверхні. Запам’ятайте, що збільшення довжини рівня, як правило, збільшує і точність вимірів. Виходячи з досвіду, найкомфортніше в просторих і вільних від меблів приміщеннях працювати з двометровим рівнем, та й ГОСТи до СНіПами побудовані на вимірах рівнем саме такої довжини.

Незамінні для певних робіт будівельний косинець і висок – прості і перевірені часом пристосування. Електронні вимірювальні прилади (рулетки, рівні і т.д.) ми розглядати не будемо – це інструмент професіоналів, а на закінчення огляду зупинимося на водяному рівні. Нехитра система трубок і пробірок, що працює за принципом сполучених посудин, часто виручає, коли є необхідність у вирівнюванні полови або установці опор для воріт або паркану.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<