Banner
Banner
Banner

Види шліфувальних машин

лютого 27, 2012


Які б ви ремонтні роботи не проводили, вам завжди може знадобитися такий електроінструмент як шліфувальна машина. За допомогою шліфмашинки можна з легкістю провести шліфування або зачистку будь-яких поверхонь, або ж її можна застосувати для очищення паркету від старого лакофарбового покриття, в загальному, сфер застосування для шліфувальні машини дуже багато.

Але перед тим як бігти в будівельний магазин і купувати першу-ліпшу шліфмашинку, не зайвим буде дізнатися, які види шліфувальних машин існують на сьогоднішній день і чим вони відрізняються один від одного.

Види шліфувальних машин :

 • Стрічкові шліфувальні машини. Такий вид даного електроінструмента призначений для шліфування великих площин, на яких необхідно зняти або товстий шар матеріалу, або провести його обдирання. Такі шліфмашинки з легкістю справляються практично з будь-яким матеріалом, будь то дерево, пластик або будматеріали. Обробка матеріалу у даних машин відбувається завдяки руху шліфувальної стрічки по напрямних роликах.Варто також сказати, що у такого виду шлифмашин центр ваги розташований досить низько, що дозволяє не прикладати великих зусиль при роботі з ними. Для підвищення комфорту праці, шліфувальні машини такого типу забезпечуються пилососами, які в процесі роботи всмоктують всю стружку в спеціальний пилесборнік.Также, потрібно згадати і той факт, що даний вид шлифмашин є самим потужним, так як комплектується самими «сильними» електродвигунами (750-1500 Вт).
 • Віброшліфувальні машини. Такий вид інструменту застосовується для тонкої обробки деревини або металу. Використовуючи таку машинку, можна обробити досить великі площі, а все завдяки її прямокутної опорній плиті. Принцип роботи шліфмашинки такого типу також дуже простий – шліфплити вібрує (вібрація відбувається завдяки ексцентрику, закріпленому на валу двигуна) і знімає матеріал. Як і в попередньому вигляді шлифмашин, у вібраційних є спеціальне відділення для збору і зберігання пилу, виконане у вигляді мішка.
 • Дельташліфмашінка. За допомогою таких шлифмашин дуже зручно проводити реставрацію старих віконних рам, пластин жалюзі або меблів. Працюють такі шліфувальні машини по тому ж принципу, що і попередній їх вид, але так як робоча поверхня занадто вузька, то й обробляти можна тільки невеликі площі. Також, за допомогою такої машинки можна не тільки шліфувати, але й проводить більш тонкі роботи (затірку, зняття іржі), для у них передбачені спеціальні насадки.
 • Ексцентрикові шліфувальні машини. Даний вид шлифмашин має декілька основних відмінностей від своїх «сестер» – у цих машинок суміщені два типи руху шліфплити: ексцентрикове і обертальний рух. За допомогою таких шлифмашин можна обробляти дуже широкий спектр матеріалів, тому вони є одними з найпопулярніших.
 • Кутові шліфувальні машини. Цей вид шліфувального інструменту відомий напевно кожному, адже це звичайна «болгарка». Призначена «болгарка» для різання твердих металів, каменю, обдирання, зачистки та шліфування поверхонь. Робочим органом у даній шліфувальні машини є кола, які можна змінювати в залежності від виконуваних робіт.

 • Пістолет для в'язки арматури
  Плиткорез ручний і електричний, як користуватися плоскорізом, технологія різання плитки плиткорізів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <