Banner
Banner
Banner

Відбійний молоток

лютого 27, 2012


Сьогодні без застосування інструменту не обходиться жоден нормальний ремонт. Дуже часто для ремонту використовується такий вид інструменту як відбійні молотки. Такий інструмент досить зручний у використанні, а також їм можна виконувати безліч різноманітної роботи.

Відбійний молоток є механічний ударний інструмент, який призначений для розпушування і розколювання не дуже міцних матеріалів, таких кА бетон, асфальт, цемент. Основним робочим органом такого інструменту є металеве долото або спеціальна піку.

В відбійних молотках застосовується кілька основних видів приводів:

 • Пневматичні – в такому інструменті встановлений поршень, який підключений до компресора. У результаті виникнення різниці тиску між сторонами поршня виникають коливальні робочі руху молотка.
 • Електричні – найпоширеніший вид відбійних молотків. У ньому електрична енергія перетворюється в механічну, шляхом проходження через двигун.
 • Бензинові – в таких відбійних молотках встановлений двигун внутрішнього згоряння, який і приводить в рух робочий орган молотка.
 • Сучасний ринок будматеріалів просто переповнений різноманітними видами відбійних молотків різних фірм-виробників. Можна, також, і не купувати такий інструмент, а, наприклад, взяти в оренду відбійний молоток подобово в Москві . Такий спосіб навіть краще покупки, тому що можна орендувати даний інструмент тільки на певний необхідний час, а не купувати не потрібну в майбутньому річ.

  Якщо все-таки Ви зібралися купувати такий інструмент, то увагу варто приділяти товарам від відомих виробників, тому що, купивши неякісний відбійний молоток можна викинути гроші, до того ж чималі, на вітер.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <