Banner
Banner
Banner

Відбійні молотки

лютого 27, 2012


На сьогоднішній день без застосування важкого будівельного інструменту не можна обійтися ні на одному будівництві – то там потрібно стіну розбити, то старе основу підлоги зняти, так що без такого інструменту нікуди.

Одним з найбільш популярних і необхідних інструментів є відбійні молотки .

Відбійні молотки застосовуються для полегшення долі людини в будівельних і ремонтних роботах при демонтажі різних стін, перекриттів, а також під час руйнування бетонних конструкцій та дорожнього покриття.

Відбійні молотки є будівельний ручний інструмент ударної дії. Робочим інструментом у такому відбійних молотках є металеве долото або піку, які приводяться в дію за допомогою силового приводу.

На сьогоднішній день існує декілька найпоширеніших силових приводів, які застосовуються в відбійних молотках:

 • Пневматичний. Даний привід працює від надходить ззовні стисненого повітря.
 • Електричний. Такий механізм приводиться в дію завдяки електричному струму. Даний вид приводів є найбільш поширеним і сучасним.
 • Бензиновий. Даний привід являє собою двигун внутрішнього згоряння, який вбудований в корпус відбійного молотка .
 • Гідравлічний. Такий силовий привід працює від подачі рідини в його циліндри.
 • Сучасний ринок будівельного інструменту може запропонувати просто величезний вибір такого будівельного інструменту, як відбійний молоток . Всі представлені на будівельному ринку молотки різняться між собою потужністю, типом приводу і відповідно ціною. Найкраще купувати відбійні молоки в інтернет магазинах які успішно просуваються в агентствах пошукової оптимізації. Знайти такі магазини можна наприклад в google.

  Найдешевшими, але не самими якісними є китайські відбійні молотки, а самими якісними і отримали багато позитивних відгуків від будівельників є молотки виробництва Європи та США. Непогані результати показують і вітчизняні відбійні молотки .


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <