Banner
Banner
Banner

Вибір між дрилем та перфоратором

лютого 27, 2012


Перед тим як купувати дриль, варто задуматися, що може в конкретно Вашої ситуації виявитися більш корисним – дриль або перфоратор. Для того щоб це з’ясувати, потрібно чітко уявляти, якими можливостями володіє кожна з цих виробів.

У наш час кожен виробник має в асортименті товарів дриль ударної дії. Така дриль може виконувати найрізноманітнішу роботу: свердлити отвори в матеріалах різної щільності, навіть в бетоні, загортати і вивертати саморізи, гвинти і шурупи. Дриль зручна у випадку нескладних робіт, особливо з меблями. Якщо Ви придбали, скажімо, меблі в Іркутську, то для її побудови та подальшої експлуатації дриль просто необхідна. Що стосується перфораторів, то у них є можливості, якими не володіє дриль. Так, перфоратор може свердлити отвори в армованому бетоні і камені і довбати зубилами.

На перший погляд може здатися, що перфоратор вигідно відрізняється від дрилі, і купувати в першу чергу стоїть саме його. Але на ділі у перфоратора, крім переваг, є і певні недоліки, перший з яких – його вартість. У разі, якщо потужність дриля і перфоратора однакова, перфоратор буде коштувати дорожче. Кріплення в патроні у перфоратора мають особливість, яка виключає можливість використовувати свердла, у яких немає перехідника.

Через це розмір перфоратора подовжується, з’являється додаткова, часто неприємна вібрація, і в підсумку перфоратор буде недостатньо надійний і довговічний в порівнянні з дрилем. Найзручнішим варіантом перфоратора є модель зі змінним патроном, особливо якісні вироби випускає фірма BOSCH.

Але якщо ж при роботі по дому доведеться свердлити особливо тверді матеріали, то можна спробувати використовувати дриль ударного типу.

Дрилі можуть мати два типи живлення: акумулятор і від мережі. Купувати дриль з акумуляторною батареєю доцільно в тому випадку, якщо місце, де будуть проводитися роботи, не обладнане електричної розеткою, або відстань до неї дуже велике. Також варто зупинити свій вибір на цьому типі дрилі, якщо працівники, які використовують дрель, будуть постійно переміщатися. Не варто пояснювати, наскільки важко переходити з місця на місце, при цьому плутаючись в незручному, часто недостатньо довгому дроті. До недоліків акумуляторних дрилів можна віднести їх відносно недовгу тривалість роботи, необхідність постійно заряджати акумулятор, а також вартість, яка значно вища за вартість дриля з підключенням до мережі.


Пістолет для в'язки арматури
Плиткорез ручний і електричний, як користуватися плоскорізом, технологія різання плитки плиткорізів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<