Banner
Banner
Banner

Вибір електрорубанка

лютого 27, 2012


Сучасне будівництво просто неможливо уявити без використання спеціальних інструментів і пристосувань. Якщо під час будівництва будинку проводяться столярні роботи, то там ви не побачите, як пару десятків років назад, столяра, який використовує звичайний рубанок, бо його замінив електроінструмент під назвою електрорубанок, впоратися з яким може навіть самий далекий від столярної справи осіб.

Електрорубанок являє собою майже той же звичний нам рубанок, тільки з встановленим на нього електродвигуном. Такий інструмент є дуже простим і зручним у використанні і не вимагає докладання великих фізичних зусиль, як було у випадку зі звичайним ручним рубанком, а це означає, що набагато підвищується і продуктивність праці, тому що працівник не втомлюється і не потрібно перериватися на часті відпочинок.

Якщо ви все ж вирішили придбати собі такий інструмент, то необхідно правильно провести вибір електрорубанка , тому що від цього залежить його функціональність, термін роботи і якість одержуваної обробленої поверхні.

При виборі електрорубанка необхідно враховувати кілька основних факторів, які є ключовими:

 • Потужність електродвигуна електрорубанка. Від цього фактора залежить те, яку поверхню ви можете обробити за певний час. Не варто економити на потужності, так як для малої потужності може вистачити на обробку м’яких порід дерева, а, наприклад, обробити той же дуб ваш рубанок вже не зможе.
 • Товщина стружки, що знімається. Це теж важливий фактор при покупці рубанка, тому що якщо ви купите рубанок з максимальним зніманням стружки до 3-х мм, то при його допомоги не можна буде зняти стружку 4 мм і більше.
 • Важливим є і ширина ножів, тому що чим вона більша, тим більшу поверхню даний рубанок зможе обробити за один прохід.
 • Від себе:

  електрорубанком дуже зручно користуватися, для цього не потрібно бути професіоналом у плотницком справі. Дерев’яна терасна дошка для нього теж не проблема, дуже добре впорався.


  Пістолет для в'язки арматури
  Плиткорез ручний і електричний, як користуватися плоскорізом, технологія різання плитки плиткорізів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <