Banner
Banner
Banner

Сумки для інструменту

лютого 27, 2012


Якщо вас чекають будівельні роботи на висоті (неважливо, буде це висота хмарочоса або звичайною табуретки), то не зайвим буде придбати собі сумку для інструментів , яка і роботу спростить (не доведеться зайвий раз спускатися за забутим інструментом) і рівень безпеки підвищить.

Перевага сумок для інструменту можна привести на простому прикладі: вам необхідно прибити, припустимо, ту ж книжкову полицю і для цього вам знадобляться деякі інструменти. Але в одну вільну в процесі роботи руку вони не помістяться, помічника, який їх би подавав ні, а спускатися туди-сюди якось не зручніше. А якщо ви візьмете і повести себе на пояс (до речі, дуже зручна система кріплення) спеціальну сумку, то будете мати під рукою всі необхідні інструменти та витратні матеріали.

На сьогоднішній день в нашій країні можна зустріти сумки для інструментів від багатьох виробників, але найкращими вважаються сумки, виготовлені в США і країнах Європи. Якість сумок, вироблених в цих країнах досить високо і пояснити це можна тим, що вони там використовуються вже протягом багатьох років і за такий тривалий період пройшли значну модернізацію і безліч поліпшень.

Не зайвим буде і згадати матеріал, з якого ці сумки виготовляються, а саме нейлон і шкіру. У кожного з цих матеріалів є як свої плюси, так і мінуси.

 • Кожа. Даний матеріал є натуральним, товстим і дуже міцним і його практично нічим не можна пошкодити. Але, незважаючи на всі переваги, шкіра ще й дуже вимогливий матеріал, оскільки погано переносить намокання, її важко чистити, вона має досить велику вагу і дорого коштує.
 • Нейлон. Такий матеріал найбільш часто застосовується для створення сумок, так як він дуже щільний, легкий і міцний. Але є у такого матеріалу і свої недоліки – він легко пошкоджується і швидко зношується.
 • Варто також згадати і види сумок для інструментів , які існують сьогодні:

 • Сумки на ремені через плече.
 • Поясні сумки.
 • «Монтажний пояс» (та ж поясна сумка, але в трохи зміненому вигляді).
 • Від себе:

  Якщо вам потрібно виконати знесення будівлі, звертайтеся в ТОВ «ПЕТРОЕКОЛОГІЯ Північно Захід». Ні в якому разі не варто проводити знесення самостійно, це дуже небезпечно.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <