Banner
Banner
Banner

Стрічкові шліфувальні машини по дереву

лютого 27, 2012


Сьогодні ринок виробництва різних виробів їх деревини дуже широкий. Але виробництво і остаточна обробка товарів подібного роду була б просто неможлива без використання такого інструменту як стрічкова шліфувальна машина по дереву .

Такий інструмент, як правило, застосовується для первинної обробки досить великих плоских поверхонь, а також їх глибокого шліфування, обдирання та вирівнювання. На перший погляд, стрічкова шліфувальна машина по дереву дуже схожа на електрорубанок, але на відміну від нього, у шліфувальні машини працюють не ножі, а спеціальна шліфувальна стрічка, яка склеюється у формі кільця. Під час роботи, з таким інструментом варто поводитися дуже обережно, так як у недосвідченого користувача шліфмашинку може просто вирвати з рук, і вона зіпсує досить дорогий матеріал. Для того, щоб убезпечити працівника від подібних конфузів, на такому інструменті встановлюється спеціальна опорна рамка, яка дозволяє встановити обробку матеріалу на задану глибину.

Для обробки тонких і маленьких деталей, стрічкові шліфувальні машини по дереву оснащуються спеціальними струбцинами, які закріплюються в повернутому положенні і саме це дозволяє обробити такий вид деталей.

При обробці таким інструментом особливу увагу слід приділяти вибору таких витратних матеріалів як шліфувальні стрічки. Для обробки різних видів матеріалів та робіт використовуються спеціальні типи стрічок. Наприклад, для роботи з твердими породами деревини використовуються шліфувальні стрічки з грубим зерном, а для більш тонкої і делікатної роботи – дрібнозернисті стрічки.

Для більш високоякісної роботи необхідно вибрати і оптимальні режими різання. Оптимальна швидкість обробки дозволяє не тільки прискорити процес, але і значно поліпшити його якість.

Сучасні стрічкові шліфувальні машини по дереву оснащені системою плавного пуску, яка дозволяє запускати двигун такого інструменту без ривків і проблем з електрикою.

Так як при роботі з таким інструментом утворюється величезна кількість пилу, то на такі машинки слід встановлювати спеціальні пилесборочного мішки, в яких і буде накопичуватися пил. Така комплектація інструменту допоможе значно підвищити продуктивність виробництва та вберегти здоров’я робітника.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<