Banner
Banner
Banner

Спектр використання кольорового скотчу

лютого 27, 2012


Такий продукт, як клейка стрічка або скотч – знайомий практично всім жителям СНД. І не дивно, що він має дуже широку сферу застосування. У 21 столітті все більшу і більшу популярність завойовує кольоровий скотч. Це відбувається через його неперевершеною практичності. Використовувати цей матеріал можна в багатьох областях діяльності людини. Найбільш часто його застосовують для упаковки різних товарів. Також, завдяки широкому асортименту забарвлень, з його допомогою позначають різні товари, упаковані в однакові коробки. Крім того, він знайшов своє місце і в оформленні інтер’єру.

Найпростішим і загальновизнаним варіантом застосування цього матеріалу можна вважати заклейку вікон на зиму. Якщо раніше доводилося використовувати для цього неакуратну паперову стрічку або не зовсім миловидний прозорий скотч, то тепер навіть в настільки не мудрому справі можна проявити політ дизайнерської думки, підбираючи підходящі поєднання кольорів і відтінків. З кольорового скотчу можна виготовити відмінні вироби, які стануть прикрасою будь-якого житла. Деякі умільці виготовляють з нього прекрасні картини-аплікації, які виробляють неповторний ефект завдяки глянсовому відпливу матеріалу.

Найближчим конкурентом вище згаданого матеріалу є плівка стрейч. Вона так само може бути розфарбована у всі барви веселки. Та й спосіб упаковки схожий – це виріб так само продають рулонами. Їхня відмінність полягає в елементарному – плівка стрейч не володіє властивою скотчу клейкістю. З іншого боку, вона має властивість добре розтягуватися, а потім швидко приймати вихідну форму. Крім того, її часто застосовують для упаковки товарів, які не можна пошкоджувати, навіть просто приклеюючи до них упаковку. В цьому випадку відсутність клейкою боку є її безсумнівним плюсом.

Треба зауважити і те, що цей матеріал дуже популярний серед дачників. Адже з нього можна без особливих витрат спорудити теплицю, яка сприятиме збереженню і дозріванню врожаю. В основному ж, плівка стрейч використовується в промисловості, так як при упаковці в неї товару – забезпечує захист від різних дрібних пошкоджень при транспортуванні. Але, як показує практика, творчий розум завжди зможе знайти їй застосування і в побутових цілях – як незамінного помічника в господарстві або красивого і практичного прикраси інтер’єру. Протистояння між двома описаними матеріалами навряд чи скоро припиниться, але призведе воно не до занепаду одного з них, а до процвітання і підвищення попиту і на той, і на інший.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<