Banner
Banner
Banner

Склоріз, види склорізів, як вибрати склоріз

лютого 27, 2012


Спочатку поговоримо про скло. Скло – це один з найскладніших для обробки матеріалів, з яким людина стикається в побуті. Його не розріжеш ножівкою або «болгаркою», при роботі з ним даремні ножиці і кусачки. Тільки один інструмент справляється зі склом бездоганно.

Йдеться про склоріз , відомому з тих пір, коли людина навчилася використовувати листові скляні матеріали. Простий зовні, але досить складний за конструкцією, сучасний склоріз незамінний там, де пасують будь-які інші інструменти і пристосування.

Як вибрати склоріз – питання нескладний, тому зараз розглянемо, які види склорізів зараз використовуються.

Для різання скла необхідний різець з міцнішого матеріалу, яким є алмаз. Здавна алмази, непридатні для справ ювелірних, пристосували до справ скляним. І зараз склорізи з алмазним різцем використовуються повсюдно. Крім натуральних алмазів, здатних різати скло сантиметрової товщини, з деяких пір застосовують і штучні алмази, менш довговічні, але для побутових склорізів цілком придатні.

Розвиток металургії дозволило використовувати в склоріза і ролики з надтвердих сплавів, наприклад, карбіду вольфраму. При цьому сучасні склорізи забезпечені резервуарами в порожнистих ручках, звідки на різець надходить мастило для кращої різання скла.

Ну, ось ми і познайомилися зі склорізами, якими зараз багатий будівельний ринок. З вищесказаного можна зробити висновок, що для побутових цілей можна купувати будь склоріз, так як сумнівно, що комусь з нас вдома доведеться різати понад 500 погонних метрів скла. Сама різання скла нескладна, тільки пам’ятайте, що борозенку склорізом треба зуміти провести за один раз. А потім одним рухом переламати скло по проведеній лінії.

Від себе:

Якщо ви шукайте земельні ділянки продаж землі яких тільки почалася і ви маєте можливість придбати землю в хорошому місці і не переплатити при цьому, то заходьте на сайт www.spbzn.ru, там багато хороших пропозицій.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<