Banner
Banner
Banner

Склоріз: правило вибору

лютого 27, 2012


У кожного з нас траплялася ситуація, коли в будинку розбивалося скло, неважливо віконне або те, що в серванті. Після такого неприємного події доводиться це саме скло виймати і міняти на нове. Добре, якщо вдома є відповідний шматок скла, а що робити, якщо такого немає, а є, наприклад, скло більшого розміру? Відповідь досить проста – потрібно взяти склоріз і вирізати з наявного шматка скла відповідний вам за розміром. Що? У вас немає в будинку склоріза? Ну, тоді вам обов’язково потрібно його купити, але купити такий склоріз, який би і коштував недорого і зміг прослужити багато років. Як вибрати склоріз ми опишемо в нашій статті і, сподіваємося, що вона вам допоможе.

На сьогоднішній день в нашій країні представлено досить велику кількість склорізів від різних виробників, починаючи від найдешевших (які, до речі, краще не купувати, тому що їх у народі ще називають «одноразовими») і закінчуючи більш дорогими моделями з твердосплавними й алмазними пластинами.

Так як найдешевші склорізи, як ми вже вказали раніше, є не дуже хорошим інструментом для роботи зі склом, то ми зупинимося і розглянемо саме два останні види склорізів (з алмазними і твердосплавними пластинами), які й коштують не так вже й дорого і якість мають дуже висока:

 • Алмазні склорізи. Такий інструмент призначений для різання скла товщиною не більше 6 мм (тому, їх найчастіше використовують тільки в побутових цілях). Пристрій такого склоріза теж досить просте – на металевій головці закріплено алмазне зерно, яке і є робочим інструментом даного склоріза.
 • Склорізи з твердосплавним роликом. Як правило, такі склорізи для підвищення якості різання додатково забезпечуються системою автоматичної подачі мастила, яка виконана у вигляді ручки-резервуара.
 • Як правило, принцип роботи всіх склорізів однаковий – даним інструментом наносять на поверхню скла глибокі подряпини, після чого, скло по ним ламають. Для більш якісної резки скло необхідно різати тільки на рівній поверхні, яка може бути оббита м’якою тканиною.

  Від себе:

  Якщо ви хочете харчуватися здоровою їжею і не хочете морочитися з приготуванням, то купіть собі мультиварку panasonic. Найкраще купувати мультиварки в інтернет магазинах типу electroklad.ru.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <