Banner
Banner
Banner

Секрет успіху Haupa і перспективи розвитку пропозицій на російському ринку

лютого 27, 2012


Засноване в 2010 р. представництво компанії Haupa успішно освоює неосяжні вітчизняні користувача простори. Наші співвітчизники, які пройшли етап захоплення бюджетним інструментом, встигли переконатися в тому, що як прес кліщі ручні , так і професійний електричний обтискний інструмент повинен відрізняти їх основний критерій – якість, рідко поєднуються з демократичними розцінками. Переконалися в тому, що хороше не коштує дешево, російські споживачі стали звертатися до постачальників зносостійкої, міцною, технічно досконалою продукції, серед яких одне з лідируючих місць займає обгрунтовано німецька компанія Haupa.

Поки ще недостатньо розгалужена на території РФ дистриб’юторська мережа основою діяльності вважає ознайомлення російських користувачів з ідеально функціонуючими системами, комплектуючими та інструментом від Haupa. Природний розрахунок базується на бажанні дбайливого господарника, який купив відмінне пресове акумуляторне оснащення і випробували його на виробництві, навіть наконечник або LED ліхтар, придбати з маркою виробника, в якості продукції якого не буде причин засумніватися.

Маркетингову методику залучення ідеалами якості представники німецького виробника доповнюють активною участю у виставковій діяльності, безпосереднім спілкуванням з потенційними партнерами, проведенням промо-акцій, навчальних семінарів і презентацій. Компанія прагне широко висвітлити переваги та можливості випускається устаткування, комплектуючих і ергономічних пристроїв, використовуючи інформаційні засоби Інтернету, активно впроваджуючи розсилку каталогів.

В даний час якість продукції та інформаційна діяльність представництва компанії зміцнили репутацію німецького виробника, створили основу для розширення мережі дистриб’юторів та збільшення потоку поставок з Європи. Стійкість попиту на продукцію Haupa обгрунтовує підвищення технічних вимог до якості монтажу кабельних електричних мереж. Жорсткість вимог опосередковано веде до використання якісних інструментів, без застосування яких неможливий монтаж безпечних електричних комунікацій і створення мереж з бездоганною подачею сигналу, не потребують наступних витрат на переробки.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<