Banner
Banner
Banner

Розпилювач фарби, будівельні розпилювачі фарби – фарбопульти

лютого 27, 2012


Розпилювачі фарб прийшли на заміну ручному інструменту, звичні нам пензлики і малярські валики в минулому. Звичним малярським інструментом неможливо добитися такої якості покриття як сучасними фарбопультами. Застосування розпилювачів фарб значно заощаджується час фарбування і грошові кошти на саму фарбу, так як витрати менше, а якість покриття краще.

Найпростішим розпилювачем фарби є звичайний ручний краскопульт , ще існує ряд електричних і пневматичних краскопультів. Пневматичні розпилювачі фарб діють спільно з компресором.

Як працюють розпилювачі фарби?

Компресор подає струмінь стисненого повітря на сопло фарбопульта, на яке одночасно подається і невелика кількість самої фарби. Повітря під тиском розбиває краплі фарби на дрібні крапельки, таким чином, фарба розпорошується на значну поверхню.

Сопла для краскопультів бувають різні, що дозволяє домогтися нанесення фарби будь в’язкості. розпилювачами фарб можна наносити як однотонне покриття, рівномірно розподіляючи його по поверхні, так і малювати різні узори, створюючи при цьому оригінальне, неповторне покриття.

Від себе:

Якщо у вас немає певного місця зберігання інструментів, раджу вам купити зручний ящик для інструментів. Вони бувають різних розмірів і дуже зручні.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<