Banner
Banner
Banner

Прокат електроінструменту

лютого 27, 2012


Прокат електроінструменту – відмінна можливість виконати всі будівельні роботи, не витрачаючи при цьому кошти на покупку дорогого будівельного електроінструмента.

Якщо ви затіяли ремонт, то без електроінструменту просто не обійтися, але, як правило, такий інструмент коштує досить дорого, а вам може знадобитися не один такий прилад. Тому самим вигідним рішенням для вас буде просто орендувати електроінструмент у спеціальних фірм, які надають такі послуги.

У профільних фірм можна взято на прокат будь-який інструмент, починаючи від простого електролобзика і закінчуючи бетономішалкою. Електроінструмент на прокат можна брати як оптом (що виручить вас при комплексному будівництві), так і в роздріб (що просто врятує вас при невеликому ремонті або маленького ремонту).

Багато людей побоюються брати електроінструмент в прокат, тому що бояться цей самий інструмент зламати і що їм доведеться оплатити повну вартість інструменту, а також досить великий штраф фірмі-прокатнику. Але це думка не зовсім вірно, тому що якщо інструмент все ж поламався, то фахівці фірми прокату ретельно обстежують інструмент і якщо неполадка викликана природним зносом, то вам нічого не доведеться платити.

Перед тим, як видати вам електроінструмент, в прокаті ви обов’язково отримаєте спеціальну інструкцію, в якій буде детально описано, як його використовувати. Також, ви можете попросити фахівців фірми прокату провести вам невелику консультацію, бажано, щоб прослухав цю консультацію та людина, яка буде даним інструментом працювати.

Для того щоб отримати електроінструмент в прокат, вам необхідно буде надати у фірму прокату ваші документи, внести заставу за інструмент, після чого ви отримаєте договір оренди і чек за надану послугу прокату.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<